vestel güvenlik kartı

Kodla Büyü

sdogansev

Üye
Merhaba
K :idea: ullanmakta olduğumuz bil. güvenlik kartını dev dışı bırakamıyorum.Bir program yüklemeye çalıştığımda güvenlik kartından dolayı iptal ediliyor.Ama güvenlik kartını da Ctrl+G tuş kombinasyonundan da devre dışı bırakamıyorum.

Sorunu biraz daha açar mısınız? Ctrl + Home tuşuna basın şifreyi girin . Tab ve space tuşunu kullanarak c yi pasif hale getirin. sonra tamama gelip enter a basın.

Hocam makinanız vestel mi? Hocam varya beni dinlerseniz o güvenlik kartını sökün ve atın yerine kırılmış deepfereze kurun. Vestel ve exper ler ctrl+home tusu ile guvenlik kartına girerler.

sdogansev' Alıntı:
Merhaba
K :idea: ullanmakta olduğumuz bil. güvenlik kartını dev dışı bırakamıyorum.Bir program yüklemeye çalıştığımda güvenlik kartından dolayı iptal ediliyor.Ama güvenlik kartını da Ctrl+G tuş kombinasyonundan da devre dışı bırakamıyorum.
öğretmenim bende de vestel bilgisayar var ve ben ctrl+g yi kullnadım devre dışı bıraktı bi sorun yaşamadım.sizin hiç parola ekranına gelmiyormu yada hata mı veriyor.bilgisayarı açtınızda xp ekranı gelmeden önce ctrl+g ye basın zaten parola ekranı geliyor

Büyük ihtimalle ilk açılışta klavyenizi Q klavye olarak görüyor. Klavyenizde F olduğu için siz G ye basıyorsunuz ama bilgisayar q klavyeyi gördüğü için bunu başka bir harf olarak algılıyor. Q harfi düzenine göre G ye basarsanız sorununuz çözülecektir.

Merhabalar,
BTS Vestel bilgisayarlarda güvenlik kartını yeniden yüklemek istiyorum. Burada okuduklarıma göre driver gerekiyor ama bulamıyorum.Kartın üzerinde Instant Recovery PCI card yazıyor. Driver konusunda yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Ayrıca bilgilerini paylaştıkları için tüm üyelere teşekkürler ;)

Merhaba
Güvenlik kartını sökünce bilgisayarım hata veriyor.Bilgisayarım açılıyor ama yinede her yaptığım işlem iptal oluyor.

MERHABA ARKADAŞLAR BENİMDE VESTEL GÜVENLİK KARTIYLA İLGİLİ BİR SORUNUM VAR.PROGRAM YÜKLEDİM VE GÜVENLİK KARTINDAN KAYDETMEK İÇİN CTRL HOME İLE MENÜYE GİRDİM ORADAN FONKSİYONLARDAN DEĞİŞİKLİKLERİ KAYDET DEDİM VE KAYIT YAPARKEN FAT HATASI DİYE UYARI VERDİ. VE BİLGİSAYAR ÖYLECE KALDI.BENDE CTRL+ALT+DELETE YAPTIM EKRAN GİTTİ VE BAŞKA BİR AKRAN GELDİ ORADA ŞUNLAR DİYORDU. GÜVENLİK KARTINI HIZLI KUR ÖZEL KUR FALAN DİYORDU ORADAN HIZLI KUR DEDİM TAMAM DEDİM YİNE FAT HATASI VERDİ.
lütfen yardımcı olun arkadaşlar

Geri