Vestel Faz2 İşletim Sistemini Win7 yapmak istiyorum

Kodla Büyü

ao1983

Aktif Üye
Vestel Faz2 İşletim Sistemini Win7 yapmak istiyorum..
win8.1 'e uyumlu güvenlik yazılımı bulamıyorum hepsinde sıkıntı çıktı shut down özelliği ile uyumsuz.
Bende win7 e çevirsem diye düşünüyorum ancak dokunmatik ekranda sorun yaşayacağım aşikar
win7 e uyumlu driver yoksa da sıkıntı daha önce böyle bir işlem yapmış arkadaşım varsa deneyimlerini paylaşırsa sevinirim.

hocam işletim sistemi değişikliği konusunda bütün sorunları halletsen bile garanti dışı kalabilir makina, ilk önce bu konuyu bi araştır derim.

61>34' Alıntı:
hocam işletim sistemi değişikliği konusunda bütün sorunları halletsen bile garanti dışı kalabilir makina, ilk önce bu konuyu bi araştır derim.
kabülü bile olmadı hocam daha ama 8 ay önce taktılar bizde mecbur kullanıma açtık başımıza bela ettiler resmen günde 30 kere bu olay yüzünden kapım çalıyor.

obd ve deepfreeze denedim etkili olmadı.
Timefreeze ilk defa duyuyorum hocam denemekte yarar sizde varsa gönderebilirseniz sevinirim hocam.

obd ve deepfreeze denedim etkili olmadı. Drive vachine de başka bir arkadaş denemiş o da sıkıntı yaşamış.
Timefreeze ilk defa duyuyorum hocam denemekte yarar sizde varsa gönderebilirseniz sevinirim hocam.

Ben normal win8.1 attim bilgisayara format atar gibi sonra dokunmatik driverini nettwn buldum yukledim normal pc de hangi programlari kulkaniyosam yukledim simdi ates gibi imagenida aldim bitti gitti

g.cetin.66' Alıntı:
Ben normal win8.1 attim bilgisayara format atar gibi sonra dokunmatik driverini nettwn buldum yukledim normal pc de hangi programlari kulkaniyosam yukledim simdi ates gibi imagenida aldim bitti gitti
bende aynı şekilde win7 ile deneyim hocam bakalım nolcak ya herro ya merro ;)

Hocam genelde Windows 7 yazılımları Windows 8'de de rahat çalışıyor. Bence biraz daha alternatif arayın derim.

Kabulu yapilmayan okullar icin soyluyorum acin tahtalarinizi catir catir kullanin zira zaten kabul olana kadar tahtalar vestel tarafindan garanti baslamadan once sigortaliymis.taseron firma gelip kabulden once su okursa kabuk etmem bozarsaniz kabuk etmem diyebilir problem degik siz tahtalarin vestel tarafindan sigortali oldugunu soyleyin yeter

Geri