Vestel Bilgisayarlar Çok ADİ

Kodla Büyü

saimserin

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar labaratuvarıma kurulan vestel marka bilgisayarlar inanın çok kalitesiz.İki de bir donup duruyor.Çocuklar tam yaptığı çalışmayı kaydederken bilgisayar donup duruyor.Bilgisayarların maliyetine baktım.1000 TL den fazla İnanın 10 TL bile vermem.Devlet bu bilgisayarları alırken neden adam akıllı denetleme yapmıyor.O paraya çok kaliteli bilgisayarlar alınabilirdi.Yazık çok yazık gerçekten.Bu durumu şikayet edebileceğim bir yer var mı?

ben de vestel bilgisayarların çok kötü olduğu konusunda hemfikirim. Bilgisayarların garantisi bitti bilgisayarlar da bozuldu. Nasıl ayarlamışlar garanti süresini hayret doğrusu....

Hocam ben de aynı dertten muzdaribim. Bizim pclerde Vestel. Birini düzeltiyorsun birisi bozuluyor.....

vestel sadece tv üretsin çeksin elini bu işlerden.. devletimiz de iyi bir denetleme kurulu yok mu?.

ben de vestel bilgisayarlı lab kullandım. ama genelde çıkan sorunların çoğu güvenlik kartı ile ilgili oluyor. güvenlik kartları nedense ps2 fare ve klavyelerle uyumlu çalışmıyorlar daha doğrusu kitlenme sorunlarının açılmama sorunlarının çoğu ps2 fare ve klavye kullanılan bilgisayarlarda ortaya çıktı. onları usb ile değiştirince sorun çözülüyor. onun dışında bilgisayarlar ın çok kötü olduğunu düşünmüyorum.

iyi çalışmalar . . .

Hocam size katılıyorum.Benimde Vestel bilgisayar ve inan her gün bir sorun çıkıyor,yok görüntü yok yok bilmem dondu filan...

Hocam aynı dert bizim okulda da var. Aynen söylediğiniz gibi tam çocuklar yaptıkları çalışmayı kaydedecek bilgisayarlar donuyor. Geçen sene bu sebepten birisini teknik servise yolladık güvenlik kartı bozulmuş değiştirdik dediler. Pc geldi yine aynı.. Onun yerine başka bi kasa koyduk napalım.

gcapan' Alıntı:
ben de vestel bilgisayarlı lab kullandım. ama genelde çıkan sorunların çoğu güvenlik kartı ile ilgili oluyor. güvenlik kartları nedense ps2 fare ve klavyelerle uyumlu çalışmıyorlar daha doğrusu kitlenme sorunlarının açılmama sorunlarının çoğu ps2 fare ve klavye kullanılan bilgisayarlarda ortaya çıktı. onları usb ile değiştirince sorun çözülüyor. onun dışında bilgisayarlar ın çok kötü olduğunu düşünmüyorum.

iyi çalışmalar . . .
:+1: :+1:

Arkadaşlar biraz abartıyorsunuz. Sonuçta bilgisayarların markası vestel ama içindeki parçaların markası vestel değil ki.. En kaliteli düşündüğünüz bilgisayarlarda da aynı donanım yok mu? Vestel sadece kasanın markasıdır - kasa da gerçekten adi dir. Güvenlik kartının problemlerini vestel e çıkarmak yanlış - deepfreeze kurun olsun bitsin.

Geri