Veriyi Korumak İçin İçeriği Şifrele Özelliği Nasıl Kaldırılı

Kodla Büyü

alper_kizil

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba Arkadaşlar bir kullanıcı bir dosyaya veriyi korumak için içeriği şifrele özelliğini verdiğinde diğer kullanıcılar bunu göremiyorlar ve açamıyorlar. bu makinaya format atıldığında yine açılmıyor bu veriyi korumak için içeriği şifrele özelliği verildiğinde bunu nasıl görünür hale getireceğiz. teşekürler.

Olayı tam olarak anlamadım ama...Anladığım kadarıyla

WİNDOWS YARDIM
Dosya ve klasör izinlerini düzenlemek, görüntülemek, değiştirmek veya kaldırmak için
Windows Gezgini'ni açın ve sonra izin düzenlemek istediğiniz dosya veya klasörü bulun.
Dosya veya klasörü sağ tıklatın, Özellikler'i ve Güvenlik sekmesini tıklatın.
Aşağıdakilerden birini yapın:
Grup veya kullanıcı adları kutusunda görünmeyen bir grup veya kullanıcıya izin düzenlemek için Ekle'yi tıklatın. İzin düzenlemek istediğiniz grubun veya kullanıcının adını yazın ve Tamam'ı tıklatın.
Varolan bir grup veya kullanıcıdaki izinleri değiştirmek veya kaldırmak için grup veya kullanıcının adını yazın.
Aşağıdakilerden birini yapın:
Bir izni vermek veya vermemek için Kullanıcı veya Grup için İzinler kutusunda İzin Ver veya İzin Verme onay kutusunu seçin.
Grup veya kullanıcıyı Grup veya kullanıcı adları kutusundan kaldırmak için, Kaldır'ı tıklatın.

NOT 1:Windows Gezgini'ni başlatmak için Başlat'ı tıklatın, Programlar'ın ve Donatılar'ın üzerine gelip Windows Gezgini'ni tıklatın.

NOT 2:
Güvenlik sekmesini görüntülemek için
Denetim Masası'ndaki Klasör Seçenekleri'ni açın.
Başlat'ı tıklatın, Ayarlar'ın üzerine gelip Denetim Masası'nı tıklatın.
Klasör Seçenekleri'ni çift tıklatın.
.
Gelişmiş ayarlar altındaki Görüntü sekmesindeki Basit dosya paylaşımı kullan [Önerilen] seçeneğini temizleyin.

Yalnız benim anlamadığım bu yapılanlar format atıldığında sıfırlanacaktır.BÖYLE BİRŞEY NASIL OLDU HAKİKATEN HAYRET..
KOLAY GELSİN

Kardeş tam olara köyle değil dosyanın üstünde sağ tuşa tıklanır. oradan özellikler gelişmiş seçeneklerden veriyi korumak için içeriği şifrele özelliği seçilir bu seçim işlemi yapıldıktan sonra diğer kullanıcılar bunu göremezler ben bunu diğer kullanıcı olarak görmek istiyorum diğer kişiden habersiz bunun için ne yapmalıyım. teşekür ederim ilgilendğin için

Geri