Veritabanı yerine word işlesem?

Kodla Büyü

izmirlim80

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bulunduğum okulda çocuklar çok zayıf. Sene başında zümrede belirtmiştim, veritabanı yarine word işlesem problem olur mu? Müfettişler arıza çıkarır mı?

hocam öğrenciler zayıfsa 7. basamağı komple 4 e 5 e düşürebilirsin.
ayrıca tek bir ünite ya da ders işlemek istiyorsan da planını yaptıktan sonra neden olmasın

alperre' Alıntı:
hocam öğrenciler zayıfsa 7. basamağı komple 4 e 5 e düşürebilirsin.
ayrıca tek bir ünite ya da ders işlemek istiyorsan da planını yaptıktan sonra neden olmasın

Hocam planda veri tabanı var, not olarak ihtiyaç halinde kelime işlemci programı işlenecektir yazdım. Yani yıllık planda word planı yok?

bende öğrencilerin seviyesine göre bu yıl planı hazırlarken veritabanı ünitelerini çıkardım onun yerine 6 ve 7 lere p.point 8 lere excel ünitesi koydum, planı hazırlarken bunlara dikkat etmek gerekiyor hocam, müfettişler plana bakıyor ama ihtiyaç dahilinde dersiniz bence sorun olmaz, yalnız bu sadece yorum yasal dayanaklı bir bilgim yok...

zaten öğrenciler biliyormuş ya hocam ne işlediğinizin ne önemi var ki

bende hep yıllık plandan farklı ilerliyorum. basamaklardaki bazı konular hem ağır hem de bazı konular anlatılırken çocuk daha önceden BT kullanımını çok ii biliyormuş da üstüne sadece uygulama yapması gerekiyormuş gibi bir mantıkla hazırlanmış... 2 yıl önce gelen müfettişe de durumu izah etmiştim deftere hangisini yazmam doğru olur diye. o da yıllık plan esas alınır, zaten kitaptaki konuları da zaman zaman işliyorsanız sorun olmaz demişti. ama bilerek ama bilmeyerek :lol:

Geri