Valilik Görevlendirmem Ne Olacak?

Kodla Büyü

earl

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar kadrom genel lisede. Fakat bu sene başında tüm derslerimle beraber valilik tarafından 1 yıllığına kız meslekde görevlendirildim.

Başvuru şartlarında dediğine göre valilik görevlendirmesi iptal olmadan başvuru yapılamıyor.

Ve ben kendi okulumda(genel lisemde) BTR'ye başvurmak istiyorum. Ne yapmam gerekiyor? Başvurabilir miyim? Başvurmak için nasıl bir yol izlemeliyim?

hocam gorevlendırme uzerıne gorevlendırme yapılamaz o nedenle ya ıstıfa edıceksınız bende aynı sekılde mudr ur vekılıyım ve basvuru yapamıyorum gorevlendırmem bıtınce ıkıncı donemı beklerım artık

abi bildiğim kadarıyla tüm herkesin formatörlük iptal oluyor yeniden başvuru alınıyor

arkadaşlar herkesin formatörlük iptal olabilir. ben zaten formatör değilim. tüm derslerimle beraber kml'de görevlendirildim. bu haldeyken nasıl btr'ye başvuracağım bunu soruyorum.

BTR başvurum için görevlendirmemin iptali hususunda gereğini arz ederim. Ama durumu takip et sayın hocam. Ben dilekçemi yazdım müdür yard görevlendirmesi için elden atamaya verdik müdürümle.

barthez' Alıntı:
BTR başvurum için görevlendirmemin iptali hususunda gereğini arz ederim. Ama durumu takip et sayın hocam. Ben dilekçemi yazdım müdür yard görevlendirmesi için elden atamaya verdik müdürümle.

hocam elindeki dilekçe formatını upload edebilir misin? dilekçeyi kime ithafen yazacağım?

............... ortaokulu müdürlüğüne

Okulunuzda ...... ilgi .............sayılı valilik oluru ile görevlendirilmiş bulunmaktayım. Fakat ...... sayılı yazı ile BTR görevlendirmesine başvuracağımdan geçici görevlendirmemin iptali hususunda;
Gereğini arz ederim.

Adres Ad Soyad

Aynen bunu yazdım hocam sizinde bu şekilde olacak ikiside valilik olurlu görevlendirme sonuçta.

Ekli dosyalar

• LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜNE.rar
    7.6 KB · Görüntüleme: 26
Geri