Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Valilik Görevlendirmem Ne Olacak?

Konu, 'Fatih Projesi BT Rehber Öğretmenleri' kısmında oguz-han tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. oguz-han

oguz-han Süper Üye Süper Üye

Arkadaşlar kadrom genel lisede. Fakat bu sene başında tüm derslerimle beraber valilik tarafından 1 yıllığına kız meslekde görevlendirildim.

Başvuru şartlarında dediğine göre valilik görevlendirmesi iptal olmadan başvuru yapılamıyor.

Ve ben kendi okulumda(genel lisemde) BTR'ye başvurmak istiyorum. Ne yapmam gerekiyor? Başvurabilir miyim? Başvurmak için nasıl bir yol izlemeliyim?

2. mfacil

mfacil Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam gorevlendırme uzerıne gorevlendırme yapılamaz o nedenle ya ıstıfa edıceksınız bende aynı sekılde mudr ur vekılıyım ve basvuru yapamıyorum gorevlendırmem bıtınce ıkıncı donemı beklerım artık

3. permanganat

permanganat Aktif Üye

abi bildiğim kadarıyla tüm herkesin formatörlük iptal oluyor yeniden başvuru alınıyor

4. oguz-han

arkadaşlar herkesin formatörlük iptal olabilir. ben zaten formatör değilim. tüm derslerimle beraber kml'de görevlendirildim. bu haldeyken nasıl btr'ye başvuracağım bunu soruyorum.

5. barthez

barthez Süper Üye Süper Üye

BTR başvurum için görevlendirmemin iptali hususunda gereğini arz ederim. Ama durumu takip et sayın hocam. Ben dilekçemi yazdım müdür yard görevlendirmesi için elden atamaya verdik müdürümle.

6. oguz-han

hocam elindeki dilekçe formatını upload edebilir misin? dilekçeyi kime ithafen yazacağım?

7. barthez

barthez Süper Üye Süper Üye

............... ortaokulu müdürlüğüne

Okulunuzda ...... ilgi .............sayılı valilik oluru ile görevlendirilmiş bulunmaktayım. Fakat ...... sayılı yazı ile BTR görevlendirmesine başvuracağımdan geçici görevlendirmemin iptali hususunda;
    Gereğini arz ederim.

Adres Ad Soyad

Aynen bunu yazdım hocam sizinde bu şekilde olacak ikiside valilik olurlu görevlendirme sonuçta.

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal