v9 dan kurtulamıyorum formata az kaldı :((

Kodla Büyü

wert_jkl

Üye
tr-v9.com açılış sayfasından kurtulamıyorum :verymad:
aşağıdaki yöntem dahil internette paylaşılan pek çok metodu denedim
ama bilgisayarı tekrar açtığımda yine karşımda :verymad:
üstelikte int. explorer bilgisayarla beraber başlangıçta otomatik açılıyor
bilen varsa etkili bir çözüm lütfen....

Masa üstünüzde bulunan İnternet explorer simgesine sağ tıklayın
Özeliikleri seçin
Hedef sekmesindeki ””C:program FilesInternet Exploreriexplore.exe”www.v9.com/gls/gls_1327422345_716708” kısmı
”C:program FilesInternet Exploreriexplore.exe”www.google.com.tr” olarak değiştirin

bu yöntem fayda etmiyoor

Daha dün seninle aynı duyguları yaşadım arkadaşım. v9 uzun süre sinir etti. Uzun süren çabalardan sonra çok şükür kurtuldum. Son yaptığım işlemler şunlardı:
- Explorer haricindeki diğer tarayıcıları kaldırdım.
- Explorer kısayolunu sildim.
- Antivirüs programıyla tarama yaptırdım. (İçinde "v9" yazısı geçen .exe uzantılı dosya yakaladı)
- regedit'ten "v9.com" u aratıp hepsini sildim.
- Explorer geçmişi sildim ve internet seçeneklerinden açılış sitesini boş olarak ayarladım.
- Yeniden başlattıktan sonra sorun halloldu.

Kolay gelsin...

-İnternet exploer>Araçlar>İnternet Seçenekleri>Genel sekmesi altındaki giriş sayfasını da temizleyin.
-Görev yöneticisini çalıştırıp listedeki tanımadığınız ve çalışan exe dosyalarını internetten araştırın ve bu şekilde onlardan kurtulun.
-Görünüm>Araç Çubukları yolunu izleyerek siteye ait araç çubuğu varsa onları kaldırın.

Bunlardan ziyade en kesin çözüm internet exploer yerine google chrome ya da mozilla firefox kullanın.

Şuralar işinize yarayabilir...

bts-destek-f52/http-www-qvo6-com-silemiyorummmm-t110765-15.html#p1214149

Birde Başlat-> Çalıştır -> regedit orada arama yapıp onla ilgili tüm bölümleri silin...

O yaptığınız işlemleri tüm tarayıcılar ve kısayolları için ayrı ayrı yapın...

Araçlar-internet seçenekleri-gelişmiş'den internet ayarlarını sıfırlayın

deneyim bakalım olmazsa başka bir çare düşünelim...

Geri