V5 İmajı Yüklerken Hata! Yardım!

Kodla Büyü

tkavcan

Aktif Üye
Slm arkadaşlar. Son yayınlanan V5 imajı yüklerken 2 akıllı tahtada şu sorunlarla karşılaştım.. (Önce 1. Ekran ardından 2. Ekran geliyor ve yükleme duruyor) Farklı yöntemler denesem de çözüm bulamadım. Aynı İmaj Flashı ile birçok Akıllı Tahtaya imaj yükledim bu sorunla karşılaşmadım. Bu sorun neden kaynaklı olabilir? Çözüm önerisi olan var mı?

Ekli dosyalar

• 2.jpeg
    2.jpeg
    126.6 KB · Görüntüleme: 453
  • 1.jpeg
    1.jpeg
    47.5 KB · Görüntüleme: 453
Ben de aynı sorunu yaşadım. Tüm tahtalara sorunsuz imaj attım ama 2 tahtada ben de sorun yaşadım. Çözümü bilen var mı acaba?

SadeceC ile tüm imajlarının ikisini de ayrı ayrı denedim, indirirken mi sorun oldu diye birer kez daha indirdim, birçok tahtada denedim ama hepsinde aynı hatayı aldım.

Ekli dosyalar

• zdfsdf.JPG
    zdfsdf.JPG
    62.8 KB · Görüntüleme: 316
olası sebepler

- clozilla live server kullanıyorsanız onunla ilgili versiyon problemi olabilir
- tahtalardaki hdd lerde arıza olabilir
- usb belleğiniz 3.0 destekli olup olmaması etki edebilir
- usb belleklerden kısa zaman içinde çok miktarda veri transferi olduğu için usb bellekteki ısınmadan dolayı bazen tahtalar usb belleği belli bir zaman sonra görmüyor
- tahta usb yuvalarından kaynaklı problem olabilir

iyi çalışmalar

Arkadaşlar aynı hatayı bende aldım,hem c ,hem de tüm image yi denedim,tekrar indirdim ve denedim sürekli aynı hatayı aldım.Çözüm konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

amip33' Alıntı:
SadeceC ile tüm imajlarının ikisini de ayrı ayrı denedim, indirirken mi sorun oldu diye birer kez daha indirdim, birçok tahtada denedim ama hepsinde aynı hatayı aldım.

aynı sorunla ben de karşılaştım

Geri