V sınıf uygulaması tabletimde yok

Kodla Büyü
V sınıf uygulaması tabletimde yok güncelleme olarakta gelmedi.tablette guncelleye bastım güncel dedi ama v sınıf yine yok.seminerde de lazım.eba markette de yok. Fikri olan var mı

E tab 4 tablerlerde v sınıf uygulaması yok. Şu an için uygulama indirmeniz mümkün değil. E tab 5 lerde yüklü olarak geliyor. hakasia hocamın dediği adresten v sınıf akıllı yazılımını indirebilirsiniz.

tab5 in imajını alıp tab4 e yükleyebilirmiyiz benimkide tab4 bende de vsınıf.apk si yok buldum bir tane onu da yüklemedi.

Hocam ben tab 5 den vsınıf apksını alıp tab4e yüklemeyi denedim ama olmuyor maalesef.

Yandan şarjlı E-Tab 4 tabletlere bu akşamdan itibaren MDM üzerinden "V Sınıf" uygulaması gönderilmeye başlanıyormuş.

Öğrenciye Eba üzerinden deneme amaçlı bir ödev, bir sınav gönderdim ama öğrenci şifresiyle baktığımda hiçbir şey görünmüyor. Bu sistemin doğru işlediğini düşünmüyorum...

Aynı şekilde EBA Ders üzerinden tüm sınıfa gönderdiğim ödevleri birkaç öğrenci gördü (tesadüfi seçim), şahsa özel gönderdiğim ödevleri göremeyenler oldu. Ödev sisteminde bu şekilde sorun yaşayan oldu mu arkadaşlar? Çözümü bilenler lütfen bilgilendirsin. Sorun tespit çalışmalarım devam ediyor.

Evet hocam böyle bir sorun var. Ben eba iletişimden aktarmıştım sorunu. Bugün eşimde okulda denemiş, öğrencilerle kontrol etmişler benzer sorunlar devam etmekte.
İnşallah çözerler.

formosa' Alıntı:
Aynı şekilde EBA Ders üzerinden tüm sınıfa gönderdiğim ödevleri birkaç öğrenci gördü (tesadüfi seçim), şahsa özel gönderdiğim ödevleri göremeyenler oldu. Ödev sisteminde bu şekilde sorun yaşayan oldu mu arkadaşlar? Çözümü bilenler lütfen bilgilendirsin. Sorun tespit çalışmalarım devam ediyor.
Aynı sorunu ben de yaşadım. bir hafta sonra tekrar kontrol ettiğimizde hepsine ulaşmıştı. Gecikmeli de olsa ulaşıyor sanırım ama bu da sorun tabi. bazılarına hemen ulaşırken diğerlerine neden hemen olamıyor

Geri