uzmanlık sınavı

Kodla Büyü
Arkadaşlar forumda gezerken bir arkadaşın yazısını okudum. haziranda uzmanlık sınavı var diyordu. Böyle bir sınavın varlığından haberdarmısınız?
ve bu sınava eğiticiliği kabul eden bizler mi girebiliyoruz ? yok sa herkezmi?

sınavın kapsamı ve zorluğu hakkında bir bilgisi olup da buradan bizlerle paylaşırsa çok şık olacak.
Hepinize çok teşekkürler. Kolay gele...

yaza eğitici bulabilirlerse böyle bir sınav yapabilirler. ama denge tazminatı kesildi ilerde teknik öğretmen tazminatı ve kırtasiye parası kesilir diyenler var yaza adam kalmıyacak ortada ne sınavı hocam.

Hocam 2 yada 4 saat oklullarda derslere girmemize olanak tanıyacaklarmış. Tazminat kesilmeyecekmiş deniyor hocam.
hayırlısı artık.

ebfo45' Alıntı:
yaza eğitici bulabilirlerse böyle bir sınav yapabilirler. ama denge tazminatı kesildi ilerde teknik öğretmen tazminatı ve kırtasiye parası kesilir diyenler var yaza adam kalmıyacak ortada ne sınavı hocam.

Sayın Hocam şu anda teknik öğretmen olarak görevlendirilenlerden zaten teknik öğretmen tazminatı kesiliyor. Ayrıca daha önce görevlendirilenlerden geçmişe yönelikte kesildi.

İkinci olarak eğitim-öğretim ödeneğini kesemezler. Onun şartı eğitim öğretim sınıfında olmanız yeterli.

Saygılar.

Geri