uzaktaneğitim.meb'de sistem yöneticinize başvurunuz mesajı?

Kodla Büyü

gules84

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar merhaba;
Sisteme girip I.Bölümün eğitimini almaya başladım.Sistem takıldı sonra.Tarayıcıyı kapatıp yeniden açtım.Ancak bu sefer uzaktanegitim.meb.gov.tr ye giremedim.
Sistem hatası oluştu. Lütfen sistem yöneticinize başvurun diye bir hata mesajı veriyor.Sistem yöneticisi kim oluyor ki? :? İletişim sekmesi bile yok :verymad:

gules84' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba;
Sisteme girip I.Bölümün eğitimini almaya başladım.Sistem takıldı sonra.Tarayıcıyı kapatıp yeniden açtım.Ancak bu sefer uzaktanegitim.meb.gov.tr ye giremedim.
Sistem hatası oluştu. Lütfen sistem yöneticinize başvurun diye bir hata mesajı veriyor.Sistem yöneticisi kim oluyor ki? :? İletişim sekmesi bile yok :verymad:

http://ysop.meb.gov.tr/iletisim.htm

sitede tel numaraları var. aradığında Uğur KARAMAN (ugkaraman@gmail.com) bu arkadaş çıkacak muhtemelen telefona. o sana mail adresini verecek mail at diyecek. ondan sonra senin mailini başka birine gönderecek ,sonra sana mail olarak dönecekler. bana böyle oldu ama sorunum hala çözülmedi. tekrar mail attım bende :p

arkadaşlar sonuç olarak problemi nasıl çözdünüz
acil yardıma ihtiyacım var yarın son günüm ve şuan uzaktan eğitim sayfasına giriş yapamıyorum :verymad:

meb uzaktan eğitim sayfasından kullanıcı bilgileri girildikten sonra sayfa hata veriyor sizdede bu şekildemi??

31.12.2012 yazan afet eğitimi, adey eğitiminin son günü 31.12.2011 di ve bu bölüm sayfadan kaldırılmış.

Geri