Uzaktan eğitim

Kodla Büyü

cmtzl

Üye
Konuyu yanlış yere açmış olabilirim affınıza sığınıyorum.
Arkadaşlar ben doğum sonrası ücretsiz izindeydim 1,5 yıldır Aralık’ta göreve başlamam gerekiyor artık ve bu dönemde bir çok şey değişti ve ben takipte kalamadım maalesef ki uzaktan eğitimler olacak bu durumda bizim görevlerimiz neler biri bana yardımcı olabilir mi döndüğümde tökezlememek adına ne gibi işlemler bizim kontrolümüzde oluyor neler yapıyoruz ön hazırlık vs yapmam gereken bir konu var mı?

Eba veya zoomdan uzaktan eğitim yapacaksınız. Zoom u bilgisayarınıza kurup biraz çalışın. İdare sizden program yapmanızı ister veya kendi hazırlar ona göre eğitim verirsiniz.

bakanin ekders yonunden mahdur edilmeyecegine iliskin aciklamasi var bu zoom yada ebada fiilen yapilan dersleri mi kapsiyor?ayrica ibe isletmelerde beceri egitimi ile ilgili staj yapilacak ve odeme yapilacak mi?

bakanin ekders yonunden mahdur edilmeyecegine iliskin aciklamasi var bu zoom yada ebada fiilen yapilan dersleri mi kapsiyor?ayrica ibe isletmelerde beceri egitimi ile ilgili staj yapilacak ve odeme yapilacak mi?

Birinci kısımı için evet kapsıyor, ikinci kısım için IBE ile ilgili net açıklama yok. Beklemedeyiz...

Geri