Uzaktan Eğitim Veren Sitelerden Video İndirme...

Kodla Büyü
arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar herkese. kpss ye hazırlanan bir bilişimci olarak uzaktan eğitim aldığım bir site var ve videoları indirip tekrar tekrar çalışmak istiyorum ama site video indirmeye engel koymuş
bi çaresi çözümü varmı acaba çözüm yolu bilen arkadaşlar yardımcı olabilirlermi.. şimdiden tşk...ler..
site http://www.arkeuzaktanegitim.com/

:verymad: :verymad:

Sitede video yok ki, hepsiburada.com gibi bir site. Satış yapıyor sadece. Ya satın alan birisinden isteyeceksin videoları, ya da satın alacaksın. Sanırım başka yolu olmaz bu işin...

hakanarya' Alıntı:
Sitede video yok ki, hepsiburada.com gibi bir site. Satış yapıyor sadece. Ya satın alan birisinden isteyeceksin videoları, ya da satın alacaksın. Sanırım başka yolu olmaz bu işin...

hocam öncelikle ilginize tşk. ederim koskaca sitede bi siz ilgilenip cevap yazmışınız. durum şöyleki siteye üye olduğun zaman videoları izleyebiliyorsun dersleri izleyebiliyorsun ama ben bilgisayarıma indirip internet erişimi bulamadığım yerlerdede tekrar tekrar izlemek istiyorum. indirme yöneticilerinin hiçbiri işe yaramadı...

Geri