Uygun Fiyatlı Kasko

Kodla Büyü

trfeg

Aktif Üye
Kasko ve sigorta yenileme zamanı geliyor.

Öğretmenlere yada sendikalara indirim sağlayaan yerler var mı.

garanti bankası ile çalışıyorsanız onların teklifi diğer tekliflerden daha uygun oluyor hocam.
1650 çıkarmıştı en ucuz olanı, ben garantiden 1100 tl ye yaptırmıştım...

hocam forddan araba aldım 2017 model sıfır araba 917 tl kasko 730 trafik

Teminat çoksa fiyat çok teminat azsa fiyat az olur. Teminatın benim için bir önemi yok önemli olan kasko yapılsın işte diyorsanız ucuz kasko arayabilirsiniz

Geçen yıl AXA Sigortadan 100.000 mali sorumluluk + Genişletilmiş Mavi Kaskoyu 1750 ye yaptırmıştım. Bu yıl %30 hasarsızlık indirimi ile AXA sigorta 1500 e yakın fiyat çıkardı. Güneş sigortadan %30 hasarsızlık indirimi ile 100.000 mali sorumluluk + Genişletilmiş Kaskoyu 1090 a yaptırdım.

Az buz fiyatlar değiller geçen yıl ben kaskoyu (Auris) 48 bin piyasa değeri var arabanın 1300e yapmıştım

sigortam netle pazarlik yap hocam uygun fiyata yaptirirsin.formu doldur onlar seni ariyor.generaliden fiyat al onlar da uygun fiyat veriyor.generalinin verdigi fiyati onlara söyle 50 100 lira altina yüzde 5 arti indirim yaparak yaptirabilirsin.

sigortam netle pazarlik yap hocam uygun fiyata yaptirirsin.formu doldur onlar seni ariyor.generaliden fiyat al onlar da uygun fiyat veriyor.generalinin verdigi fiyati onlara söyle 50 100 lira altina yüzde 5 arti indirim yaparak yaptirabilirsin.

evet bunu bende düşündüm özellikle sigorta da ekstra şeylere gerek yok zaten kasko da yapılıyor.

Geri