Uygun fiyatlı Ege kıyısı tatil önerileriniz

Kodla Büyü

omd

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Selamlar arkadaşlar. Aile ile uygun fiyata tatil yapabilecek Ege kıyısı bildiğiniz yerleri öğrenmek isterim. Öyle otele kapanıp zaman geçirmek yerine apart yada butik otel motel vb tarzı gezilecek görülecek güzel yerler olması tercihimiz. 19 aylık bebeğimiz de var. 3 yetişkin bir bebek için ne önerirsiniz?

GM 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam gir bookinge arama yaptır ucuzdan pahalıya sırala
Tesis puanı ve yorumları incele
Kafana yatanı telefonla ara bookingde şu fiyat de rezervasyonu yaptır
Birgün kal beğenmezsen başka yer ara
Vpnle bağlanmayı unutma yoksa sonuç çıkmıyor türkiyede

https://drive.google.com/open?id=1bt4Sd ... sp=sharing

2 sene önce çocuk 9 aylıktı antalyadan başladık ve yukarı doğru gittik bu yerlerin yarısından fazlasını gördük . pansiyon küçük hotel ve apartta kaldık ama zaten heryer boş hocam biz ayarlamadık gittiğimiz yerlerde . çat kapı beğenip konakladık. gezerek gittiğimiz için akşam saatlerinde hava kararmadan ayarlıyorduk en fazla 15-20 dakika sürüyor bulmak . resimlerimizi de bastırdık on numara oldu yıllarca unutamayacağımız bir deneyimdi , bizi görenler aynısını kendileri yapmaya başladı. hotele gidip 7/24 yiyip içip havuza girmektense bu kesinlikle daha eğlenceli. ha hotele gitmedikmi zevkine 2 gün gittik ama diğer gittiğimiz yerlere kıyaslayınca verdiğimiz paraya acıdık. 2 sene sonra yeşil pasaportu alınca alıcam karavanı basacam bu sefer avrupa turuna

egeden ziyade akdenizde daha fazla eğlendik

Benim önerim gel panpana misafir ol, minik bir batı karadeniz turu yapalım (filyos, amasra, safranbolu) kızlarımız da tanışsın ;)

sarı_sarı' Alıntı:
Benim önerim gel panpana misafir ol, minik bir batı karadeniz turu yapalım (filyos, amasra, safranbolu) kızlarımız da tanışsın ;)
Neden olmasın pamps :)

yildiray75' Alıntı:
https://www.google.com.tr/maps/@38.7651447,23.4288368,6z/data=!3m1!4b1!4m2!6m1!1s1bt4SdrcdgFnQRuRvMCEFz39Aick

2 sene önce çocuk 9 aylıktı antalyadan başladık ve yukarı doğru gittik bu yerlerin yarısından fazlasını gördük . pansiyon küçük hotel ve apartta kaldık ama zaten heryer boş hocam biz ayarlamadık gittiğimiz yerlerde . çat kapı beğenip konakladık. gezerek gittiğimiz için akşam saatlerinde hava kararmadan ayarlıyorduk en fazla 15-20 dakika sürüyor bulmak . resimlerimizi de bastırdık on numara oldu yıllarca unutamayacağımız bir deneyimdi , bizi görenler aynısını kendileri yapmaya başladı. hotele gidip 7/24 yiyip içip havuza girmektense bu kesinlikle daha eğlenceli. ha hotele gitmedikmi zevkine 2 gün gittik ama diğer gittiğimiz yerlere kıyaslayınca verdiğimiz paraya acıdık. 2 sene sonra yeşil pasaportu alınca alıcam karavanı basacam bu sefer avrupa turuna

Yildiray hocam sizin rotayı açamadım. Linki kontrol ederseniz bir bakarız.

the_korsan' Alıntı:
Balıkesir Burhaniye Uygulama otelini seçeneklere ekleyebilirsin hocam..
Bir kez burada kalmıştım sanırım. Güzel bir yerdi. Not aldım hocam.

http://tr.cesmetwins.com/
çeşme yarım adasının tam ortasında bu oteli tavsiye ederim. deniz manzaralı odasında kaldık fiyatına göre tertemiz bir odaydı. ılıca alaçatı ve çeşmenin tam ortasında arabanızla istediğiniz yere en geç 15 dkya gidebilirsiniz. oda kahvaltı 180 tlye kaldık.

omd' Alıntı:
yildiray75' Alıntı:
https://www.google.com.tr/maps/@38.7651447,23.4288368,6z/data=!3m1!4b1!4m2!6m1!1s1bt4SdrcdgFnQRuRvMCEFz39Aick

Yildiray hocam sizin rotayı açamadım. Linki kontrol ederseniz bir bakarız.

linki güncelledim tekrar bakın hocam

https://drive.google.com/open?id=1bt4Sd ... sp=sharing

Yildiray hocam masallah iyi gezmissiniz. Benim de ne zamandir aklimda olan bir gezi diyebilirim.

bidene' Alıntı:
Hocam gir bookinge arama yaptır ucuzdan pahalıya sırala
Tesis puanı ve yorumları incele
Kafana yatanı telefonla ara bookingde şu fiyat de rezervasyonu yaptır
Birgün kal beğenmezsen başka yer ara
Vpnle bağlanmayı unutma yoksa sonuç çıkmıyor türkiyede
hocam booking türkiyede faaliyette değil.

Çocuklar için sakin deniz,orta bütçeli bir yer arıyorsanız tavsiyem Didim-Akbük-ADÜ Konaklama Tesisleridir. Üniversitenin olduğu için fiyatlar iki kişi kahvaltı dahil 180-190 TL.Odada buzdolabı,klima,tv var,sahili çok güzel,Sahte Cennet diye geçiyor.Tavsiye ederim.

İdril42 hocam güzel ve uygun bir yere benziyor.

omd' Alıntı:
Selamlar arkadaşlar. Aile ile uygun fiyata tatil yapabilecek Ege kıyısı bildiğiniz yerleri öğrenmek isterim. Öyle otele kapanıp zaman geçirmek yerine apart yada butik otel motel vb tarzı gezilecek görülecek güzel yerler olması tercihimiz. 19 aylık bebeğimiz de var. 3 yetişkin bir bebek için ne önerirsiniz?

https://www.sahibinden.com/ilan/emlak-k ... 3522/detay

Hocam öğretmen bir arkadaşın yeri. Çok memnun kaldık. 4 kişi ve 1 çocuk kaldık. Bir müfettiş arkadaşa önerdim. O da bugün ayrıldı. O da çok memnun kaldı.
İlandan Murat hocayı arayıp bilgi alabilirsiniz.

Geri