Üstteki üye neyi ile ünlü?

Kodla Büyü
DotCom' Alıntı:
2007 mezunu olduğunu nickinde taşıyan katılımcı bir üye

biltek2007 hocamız 2002 9 eylül mezunu.. BÖTE ilk mezunlardan sanırım.. Bu aralar açıköğretimle uğraşıyor.. Dotcom hocam ile ilgili bildiklerimi paylaştım :D

Best fm'i çağrıştıran , hacettepe mezunu olduğunu hatırladığım , üniversite alanında kendine ait bir sayfası vardı bir zamanlar. Hala var mıdır bilmiyorum.

@DotCom hocam sana forumca bir araba alacaz sonunda. Şu araba hakkında ne düşünürsünüz konuları ile ünlüdür :lol: Birde yalancı porkluya olan tepki vardı

1 milyon mesajı beklerken heyecanı doruğa çıkaran uygulaması ile cok değerli adminimiz

@omd
hocamı tanımıyorum ama avatarı hep dikkatimi çekiyor :)

@hasari 11bin mesajı geçen admin üye :D yemez içmez mesaj yazar :D

@kaybil NFK + MLK

@kaybil
profil resminden midir bilinmez ama bende tanımasamda derin bir insan profili çizen ve içten içe hemşehrim olduğunu da tahmin ettiğim değerli bir hocam

agd85' Alıntı:
@kaybil
profil resminden midir bilinmez ama bende tanımasamda derin bir insan profili çizen ve içten içe hemşehrim olduğunu da tahmin ettiğim değerli bir hocam

Memleket kayseri hocam sizin neresi?

@hasari
Yardımseverliği ile de ünlüdür. Kimse yazmamış. He bir de oyunsever bir kişiliği de var(o kadar çalışmanın arasında nasıl vakit bulabiliyorsa artık)

en çok mesaj atan ikinci üye, en çok mesaj atan ve yönetici olmayan birinci üye olmasıyla

@karinca_52 üyelik tarihi 27/07/2007 mesaj sayısı 10587... Uğurlu rakamının 7 olmasıyla ünlü...:)

@karinca_52
en çok mesajın kendisinde olduğunu sanmasıyla :) ( kızma hocam :) )

omd' Alıntı:
en çok mesaj atan ikinci üye, en çok mesaj atan ve yönetici olmayan birinci üye olmasıyla

okuma konusunda rekor kıran üye .....

2. üniversite , yüksek lisans .. vs...

hem gırgır hem muhabbet üye aynı zamanda

Geri