Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

USB KÖK HUB Bilinmeyen aygıt

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında ersin_sisman tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. ersin_sisman

ersin_sisman Seçkin Üye Seçkin Üye

Arkadaşlar usb lerini birini bilinmeyen aygıt olarak görüyor ve bazı usb ile çalışan donanımları takdığımda hata veriyor ve donanımı görmüyor. mesela flashdiski görüyor ama bir usb çoklayıcı takıp buna flashdiski takınca görmüyor. usb çoklayıcı başka bilgisayarda sağlam çalışıyor. ben bu bilinmeyen aygıtı nasıl düzeltebilirim. yardımlarınız için teşekkürler.

2. adiyif

adiyif Seçkin Üye Seçkin Üye

service pack 2 yuklu ıse usb 20 driverlarını yukleyerek bunu halledebılırısnız

3. bbur_us

bbur_us Aktif Üye

Okul bilgisayarlarından birinde aynı sorun oldu. tüm usb ler teker teker aynı sorunu verdiler. servis geldiğinde söyledim. anakarttaymış sorun değişti.

4. semkan

semkan Site Gezgini

birden fazla donanım usb lere takılı olduğunda hata veriyor. örneğin tarayıcı açık iken yazıcıyı da açtığımda hata veriyor. tarayıcıyı kapattığımda sorun ortadan kalkıyor.(tabi yazıcıyı kapatıp açtıktan sonra)

5. ersin_sisman

ersin_sisman Seçkin Üye Seçkin Üye

semkan hemşerim haklı olabilirsin ama evdeki bilgisayarımda yada başka servis pack2 yüklü bilgisayarlarda bu sorun olmuyor. sorun sadece vestelin kurmuş oldugu bilgisayarlarda. benim bilgisayarda yazıcıda bağlı usb ye ama başka donanımları da görüyor. vestelde ise olmuyor.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal