Usb Belleklere Imaj Yükleme Adımları (Winsetupfromusb - Rufus)

Kodla Büyü
arkadaşlar ben böyle bir hata aldım.
rufus u 2. secenekteki gibi yaptım.

Ekli dosyalar

• IMG-0210.JPG
    IMG-0210.JPG
    314.8 KB · Görüntüleme: 125
  • IMG-0209.JPG
    IMG-0209.JPG
    187.8 KB · Görüntüleme: 119
Rufusla neden uzun sürüyor? Bilgisayar için yaptımızda bu kadar üzün sürmezdi. DD kısmını seçerek yaptıgımızdan mı uzun sürüyor?

Rufusla neden uzun sürüyor? Bilgisayar için yaptımızda bu kadar üzün sürmezdi. DD kısmını seçerek yaptıgımızdan mı uzun sürüyor?
Hocam işlemi iptal edip yeniden başlayın. Kullandığınız flash bellek usb 3.0 olursa daha hızlı sürecektir. (Bilgisayar girişi de usb 3.0 desteklemeli)

Hocam işlemi iptal edip yeniden başlayın. Kullandığınız flash bellek usb 3.0 olursa daha hızlı sürecektir. (Bilgisayar girişi de usb 3.0 desteklemeli)
Maalasef usb 3.0 yok. Yüzde 30 da işlem başarısız hatası aldım. Flashı da pc görmüyor. Şu anda rufusla windows 7 yükleyerek flashı kurtarmaya çalışıyorum.
Bir şey daha sormak istiyorum hocam.
1. Pc lere kurdugumuz windows 10 faz2 akıllı tahtalara kursak olur mu acaba?
2.Bir de neden boyut bu kadar fazla?( 13GB)

Son düzenleme:
Maalasef usb 3.0 yok. Yüzde 30 da işlem başarısız hatası aldım. Flashı da pc görmüyor. Şu anda rufusla windows 7 yükleyerek flashı kurtarmaya çalışıyorum.
Aynı şekilde işlem yarıda kaldı ve belleği bilgisayar görmüyor. Siz sorunu çözebildiniz mi hocam?

Yarıda kalan işlemlerde Winsetupfromusb programı arayüzünden flash belleği formatlarken Fat32 seçin, düzeltip sonra yeniden NTFS yapabilirsiniz.
İlk sorunuza cevap olarak; Windows 10 normal isosunu kurup gerekli driver ve programları yükleyip sonra kendiniz imajını alarak diğer tahtalara kurabilirsiniz.
İkinci sorunuz için de imajda güncelleştirmeler, sürücüler ve programlar yer aldığı için boyutunun o kadar olması normal oluyor.

(iniramfs) Unable to find medium containing a live file system.
Bu mesaj çıkıyor ve devam edemiyor. Yardımınızı bekliyorum.

Geri