usb bellekde ilginç sorun

Kodla Büyü

craynomore

Site Gezgini
Arkadaşlar, kullandığım usb belliği bugün bir bilgisayarına taktı, bir şeyler yaptı ne yaptı göremedim, içindeki bilgiler gitti, fakat usb bellek dolu görünüyor içini açınca bilgiler yok. Hiç böyle bir şeyle karşılaşmadım. Bilgilerimi nasıl geri getirebilirim bir sürü dosya var içinde. Resimler altta.

Ekli dosyalar

• usbBellek1.jpg
    usbBellek1.jpg
    18.9 KB · Görüntüleme: 739
  • usbBellek2.jpg
    usbBellek2.jpg
    82.9 KB · Görüntüleme: 739
forumda var yada internetten arayınca da çıkar SİL adlı bir amvo virüsü silme programı var. Onu kullan büyük ihtimalle flash disk virüsü belgelerini göstermiyordur. SİL i indir gizli dosyaları göster seçeneğini çalıştır. Ve güzel bir amvo virüsü kullanarak flash diskini temizle. Veya flash diskini win 7 64 bit bir işletim sistemi olan bilgisayara tak gizlileri göster seçeneğine tıkla ve usb de bulunan dosyaları tek tek bilgisayarına aktar. Usb ni biçimlendir.

ekteki dosyayı indirin ve çalıştırın.

Ekli dosyalar

• avmo.rar
    749 bayt · Görüntüleme: 95
verdiğiniz programlarlı çalıştırdım ve dosyaları gördü ve 2 virüs buldu. Fakat ne gereği varsa bilgisayarı bi restart yapayım dedim. Şimdi usb belliği sistem RAW dosya tipinde görüyor Linux ile açıp dosyaları kurtamaya çalışacağım. İlginiz için teşekkürler.

Geri