USB aygıtındaki dosyaları başka yerdee çalıştırma...

Kodla Büyü

faruks

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Elimde ÇOŞKU yayınlarının lise matematik flash diski mevcut orjinal... Şimdi ben bunun içindeki dosyaları akıllı tahtada D: Sürücüsü ne kopyaladığım zaman ve flash diski usb girişinden çıkarttığım zaman D: sürücüsündeki exe dosyası çalışmıyor yani hiç tepki vermiyor fakat FLASH diskten yada flash disk takılı iken D: sürücüsünden exe dosyasını çalıştırdığım zaman açılıyor... Bu flash diski diğer matematik öğretmenleride kulansın diye diğer akıllı tahtalara kopyalayıp çalıştırmak istiyoruz... Bu nasıl yapılabilir acaba ???

Daemon Tools diye bi program var hocam. Sanal disk oluşturma ile halledebilirsiniz sanırım.

Sayın hocam ne diye koruma sistemini kırmakla uğraşıyorsun.

Yayın evi ile irtibata geçsin diğer arkadaşlarımız.
Onlarada birer flash bellek gönderirler.

Öğretmenlerimize bu içeriğin koruma altına alındığını
usb bellek olmadan çalıştırılamayacağını belirt.

Çoğu özel ders veren matematik branşındaki arkadaşlarımız
1 saatlik özel ders ücreti kadar parayı ödemekten mi çekiniyorlar.

ÇOŞKU yayınlarının lise matematik flash diskini sınıflarda kullanan var mı?
nasıl kullanıyorsunuz? her seferinde "Netsupport Protect" şifresi istiyor. başka yolu var mı?

ali1971' Alıntı:
ÇOŞKU yayınlarının lise matematik flash diskini sınıflarda kullanan var mı?
nasıl kullanıyorsunuz? her seferinde "Netsupport Protect" şifresi istiyor. başka yolu var mı?
Hocam aynı sorun şuan benim başımda.
ActivInspire programını akıllı tahtaya kurdum. Normalde yani netsupport deaktiv iken flashta takılı iken çalışıyor.lakin netsupport aktiv olduğunda yöneticiden izin iste diyor. Bu sorunu çözen erkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Geri