Usb Anahtar Programı

Kodla Büyü

btr23

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar okulumdaki ET lerde usb anahtar programı kurulu değildi ancak son zamanlarda tahtaların kullanımı amacı dışına çıkmaya başladı sizce hangi USB anahtar programını kurmalıyım ?

Arkadaşlar ben de okulda kilit programı kullanmak istiyorum. yalnız benim aradığım usb ile tahtayı açmaktan çok telefon üzerinden üretilen kod ile açılmasını sağlayan bir program var mı ücretli ve ücretsiz?

hoam buradaki ekilit uygulamasını kullanıyorum şu nana kadar bır sıkıntı çıkarmadı. çok memnunum. ustelik yazılımı yapan hocamız hemen yardım edıyor bır sey sordugunuzda.

Arkadaşlar ben de okulda kilit programı kullanmak istiyorum. yalnız benim aradığım usb ile tahtayı açmaktan çok telefon üzerinden üretilen kod ile açılmasını sağlayan bir program var mı ücretli ve ücretsiz?
https://www.bilgisayarbilisim.net/konular/ucretsiz-e-kilit-akilli-tahta-koruma-yazilimi.158798/
Biz kullanıyoruz hocam, gayet memnunuz. İster telefon, ister USB bellek ile aç tahtayı. Sadece android telefonlarla kullanılabiliyor ama, tek olumsuz tarafı bu.

Syburn Hocam Usbkey Akıllı Tahta Kilit Programında aradığınız özellikler var.
-Usbden Açma.
-Google Play Android Uygulaması
-AppStore IOS Uygulaması
-Adminden Açık mı? Kapalı mı görebilme ve kapalı ise açabilme.
-QR Code desteği.

www.mercanyazilim.com

tahtaya her türlü ulaşma mümkün, 3 yıldır kullanıyorum. hiç bir sorun yaşamadım. elbette alternatifler var ancak ios desteği ve diğer özellikleri ile benzerlerinden çok daha kullanışlı

Geri