Üretmeye Mecburuz

Kodla Büyü

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Çin sitesinden bir ürünün yorumlarına bakıyordum bakın bir arkadaş ne güzel ürün görseli yerleştirmiş kendisini tebrik ediyorum.

Screenshot_1.png

Bizde bu kafa varken uretemeyizde gelisemeyizde.
butun haber kanallarini aksam aç izmir adayı tunç soyerin babasi 12 eylul savcisiymis o tartisiliyor.tunç soyerin 10 yillik seferihisar belediye baskanligi doneminde yerli tohum fabrikasi kurdugunu israil ve hibrit tohumuna savas actigini kimse bilmiyor bile.gelecek nesillerimizin varolabilmesi icin turkiyenin en onemli meselesi bu tohum meselesi iken.

Bizde bu kafa varken uretemeyizde gelisemeyizde.
butun haber kanallarini aksam aç izmir adayı tunç soyerin babasi 12 eylul savcisiymis o tartisiliyor.tunç soyerin 10 yillik seferihisar belediye baskanligi doneminde yerli tohum fabrikasi kurdugunu israil ve hibrit tohumuna savas actigini kimse bilmiyor bile.gelecek nesillerimizin varolabilmesi icin turkiyenin en onemli meselesi bu tohum meselesi iken.
Çok haklısınız tohum çok ama çok büyük bir etken. Çiftciye sahip çıkmalı üretim artırılmalı yeni politikalar geliştirilmeli. Aksi taktirde bugün de gördüğümüz gibi bizi çok ciddi sıkıntılar bekliyor. :(

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: omd
Geri