UPS Kurulumu nasıl olur?

Kodla Büyü

SİRE

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar lab.da öylece duran UPS var. Kurulum için teknik servisin gelmesi mi gerekir, yoksa benim yapabileceğim bir şey mi acaba? Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

Hocam benim tavsiyem UPS prize takılı olarak 7-8 saat şarj et ve ondan sonra kullanman yolunda olucaktır. Eğer uzun süreli bir UPS kullanmak istiyorsanda ayda 1 kez UPS fişe takılı olmayarak kullanmam ve UPS'i boşaltman iyi olur.

Büyük Sınıf UPS ise, teknik servisin elektrik bağlantılarını bağlaması daha doğru olur yoksa yakarsın. bildiğimiz ufak UPS ise pek ayarı yok.

ahmet27' Alıntı:
Büyük Sınıf UPS ise, teknik servisin elektrik bağlantılarını bağlaması daha doğru olur yoksa yakarsın. bildiğimiz ufak UPS ise pek ayarı yok.
Büyük sınıf UPS' yi biraz açar mısınız sayın hocam?

SİRE' Alıntı:
ahmet27' Alıntı:
Büyük sınıf UPS' yi biraz açar mısınız sayın hocam?

taşıyabileceğinden çok ağır ise bir pc için değil Bt sınıfı için oraya konmuştur. O zaman teknik servise kurdurmanız daha hayırlı olur diye düşünüyorum. Taşıma noktasına amiyane tabirim için özür dilerim şimdiden...

Geri