Unutulmuş 'fatih'ler.../RADİKAL GAZETESİ

Kodla Büyü
Re: Nihayet memurlar netteyiz!

hadi dostlar yorum yapın memurlarnet e düşürmeyelim ilk sıradan
ikinci haber geliyor alttan alttan :lol:

Derneğimize ve özelliklede Burcu hocama kocaman tebrikler,teşekkürler. :alkis: :alkis:

Re: bu haber en üstte kalmalı!!!!!

haydi arkadaşlar yorumlar kızışıyor millet
gerizekalılar yine sulandırmış. Benim yorumları artık onaylamıyor çok yazdım heralde hadi gayret

karanlığa yakılan bir mum daha ama başka mumları tutuşturmadıkça bu da sönmeye mahkum hadi biraz daha gayret edelim ışığımızı gösterelim

32.000 kere okunmuş ama, 80 tane bile yorum yok.
Bekleyelim birazda öğretmen olmayanlar yazsın.

Arkadaşlar gerekirse imkan varsa herkes okuldaki tüm pc lerden bu habere girmeye çalışssın. Gün sonuna kadar mutlaka bu haber en cok okunan haber olmalı. Yorumlarıda unutmayalım. Ben şimdiden okuldan 10 pc den fazla girdim.

yorumları okudukça sinir katsayım artıyor yahu...şunlara biri ağzının payını versin :verymad: :verymad:

arkadaşlar bazı yorumlara çok gıcık oldum ya memurlar.nette... ne beyinsizler var....

eeeee' Alıntı:
arkadaşlar bazı yorumlara çok gıcık oldum ya memurlar.nette... ne beyinsizler var....

hocam hem de ne beyinsiz ya...öğrenciler sapık oluyomuş katil oluyomuşda biz yetiştiriyomuş... :verymad: yazmayacam hadi tuttum kendimi..ya sabır..

arkadaşlar yorum yazalım haberlere ancak ön plana dersimiz geri verilsin gibi sadece kendini düşünen bir meslek grubu görünümü vermek yerine bu dersin niçin önemli olduğu üstünde durulmalı.
BEN ŞU ŞEKİLDE YORUM YAZDIM.
Sayın devlet büyüklerimiz ve Milli Eğitim Bakanımızın yanlış bilgilendirilmeleri sebebi ile okullarda Bilişim dersine gerek yok gibi bir kanı oluşmuştur. Halbuki Bilişim ve İnternet sadece Klavye fare kullanmaktan ibaret bir alan olmadığı gibi toplumun ve öğrencilerin doğru yönlendirilmediği takdirde birçok problemi de beraberinde getirecek bir alandır. Bugün çocuklarımız bilgisayarı ve interneti sadece bir oyun alanı olarak görmektedir. Büyükler ise sadece sohbet ortamı olarak bilişimi kullanmaktadırlar. Tüm bu taraflar doğru eğitilmediği takdirde toplumda gördüğümüz aile içi problemler ve çocuklarda akıl yürütememe, yorum yapamama gibi fikir tutulması yaşanmaktadır.
Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak ben sadece derslerimi geri almak için birşey istemiyorum. Toplumun doğru yetişmesi için bu derslerin daha etkin verilmesini ve konulmasını istiyorum.

TOPLUMUN TRAFİK EĞİTİM ALMADAN YOLA ÇIKMASI GİBİ BİŞEY BU BİLİŞİM VE İNTERNET KULLANIMI.

Anasayfadaki habere daha önce yazdığım yorumları yapıştır yapamıyorum.
Siz denedinizmi?

yine 2. sıraya düştük.
gerizekalı yorumlar uçuşuyor.

gayreeeeettt

bt öğretmenleri : "normsuzum _ normsuzsun _ normsuz !!"

meb : "2009 çalışmalar sürüyor - 2010 sürüyor - 2011 sürüyor - fatih sürüyor - 4+4+4 sürüyor"

ne çalışmaymış arkadaş!!!

Bravo Umay'a daha öncede radikalde bu projenin başarısı için BT öğretmenlerinin BT Rehberi olarak yer alması gerektiğini yzmış ve bu haberi radikalde birinci sayfadan yayınlanmıştı.

Geri