Üniversite okuduğum için kademe aldım

Kodla Büyü
aml yi anladık atl anladık ama eml mezunlarıda mezuniyetten sonra böte okdukları içinde alabilirlermi arkadaşlar benim burda kafam karıştı sadece teknik lise mezunlarımı alabilirler devam niteliğinde okudukları için yokse eml mezunlarınında hakkı varmı

Hocam eml + hazirlik olsaydi veya eml+1 yil olsaydi eml den alinirdi.
Atl ve aml hazirlik+3 modunda oldugu icin kademe aliniyor

ben şimdi tam olarak anlamadım. Hocalarım zaten teknik eğitim mezunu olduğumuz için 8/1 den başlıyoruz. Üstüne birde ben tef bitirdim ve meslek lisesinde çalışıyorum diye 1 kademe daha mı alabiliyoruz ?

Yahu hayir hayir.
Simdi meslek +1 okudun ya
+1 den 1 kademe

Sonra tef okudun teknik ogretmen oldun
8/1 den basladin

Sonra meb deki ilkokul ortaokul lise farketmiyor. Meb de ogretmen oldugun icin MESLEGİN DEVAMİ seklinde dusunuluyor. Ordan 1 kademe aliyorsun

cyln' Alıntı:
Yahu hayir hayir.
Simdi meslek +1 okudun ya
+1 den 1 kademe

Sonra tef okudun teknik ogretmen oldun
8/1 den basladin

Sonra meb deki ilkokul ortaokul lise farketmiyor. Meb de ogretmen oldugun icin MESLEGİN DEVAMİ seklinde dusunuluyor. Ordan 1 kademe aliyorsun

Hocam ben orta özlüğe aynen bu son satırda belirttiğiniz gibi söyledim ama teknik kadroda (anladığım kadarıyla Teknisyen ya da tekniker olarak) atanırsanız "Mesleğin Devamı" niteliğinde değerlendirilir, deyip +1 kademe vermediler.. sadece Teknik Lise de +1 yıl fazla okuduğum için 1 kademe aldım..

Tekrar dilekçe vermemi tavsiye eder misiniz ? (TEF Mezunuyum, ama kadrom ilkokulda.. )
Saygılar..

ben liseyi elektronik , üniyi elektronik ve bilgisayar, görevi bilgisayar öğretmeni olarak yapıyorum.

Bunlardan teknik öğretim okulları mezunlarına, meslekleri ile ilgili görevlerde çalışmaları halinde ayrıca bir kademe ilerlemesi daha verilir. Bu maddeye göre
kademe verilir mi ?

üniveristede hazırlık okuyana kademe olayı varmı..belki güncellenmiştir diye soruyorum...

Hazırlık+4 yıl okuyan arkadaşlarım acaba lisedeki 2 yıl fazla okumanızdan dolayı 2 kademe alabildinizmi.Şuan milli eğitimle cebelleşiyorum bu konuda.

Diğer konu TEF mezunu olupta ilkokulda bilişim öğretmeni olanlar. "Ortaokul ve dengi, lise ve dengi okulların, normal öğrenim süresinden fazla olması halinde, başarılı her öğrenim yılı için bir kademe ilerlemesi uygulanır. Bunlardan teknik öğretim okulları mezunlarına, meslekleri ile ilgili görevlerde çalışmaları halinde ayrıca bir kademe ilerlemesi daha verilir." buradaki son cümleye dayanarak kademe ilerlemesi alabildiniz mi?

Geri