ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ [BÖTE]

Kodla Büyü
Bende uludağ ünv. 2006 mezunuyum.Fakat böte mezunu değilim müzik öğretmenliğinden mezunum beni dışlamazsınız değilmi bursalıyım okulumu ve memleketim bursayı çok özledim okulumun adını görünce yazmak istedim...

ARKADAŞLAR MERHABALAR FORUMU UZUN ZAMANDIR KULLANIYORUM FORUMU AMA KEŞİF BU GÜNEYMİŞ TÜM ARKADAŞLARA SELAMLAR :mrgreen:

eee üçlemeliyim:) bende 2009 mezunuyum, bu yaban ellerde aysan hocanın adını duymak çokk garip geldi yaa :cry:

Herkese selam... 2005 mezunuyum. Arkadaşların adını duyunca tuhaf oldum. Değerlerini mezun olduktan sonra anladım. Şu anda okuyan arkadaşlar lütfen bibirinize değer verin bağlarınızı koparmayın...

Merhaba arkadaşlar ben 2010 mezunuyum ve bu sene göreve başladım Bilgisayar öğretmeni olarak.Bu siteye de yeni üye oldum tamda böteye uygun bi site olmuş yapanların eline sağlık.herkese kolay gelsin ;)

Re: 2002 Böte ( Mezunları )

togius' Alıntı:
evolution' Alıntı:
herkese slm, ben evrim 2002 mezunlarından

son_damla_1257 , benim okuduğum dönemde üniv. iyiydi. ama şu anki durumunu bilmiyorum tabiki :roll:

Nber Evrim ben Tolga ? Nasılsın, süleyman kardeşim nasıl? Ona da benden çok selam söyle bu arada bizim sınıftan Hakan GÜMÜŞ' te mesaj atmış.

Balıkesir İvrindi Eğitici For. üm. Kendinize iyi bakın.

Adımmı geçti ne kulaklarım çınladı 2002 e çok selamlarr :++:

merhaba, ben 2004 mezunuyum ama zamanında mezun olsaydım 2003 yani ikinci mezunlardan olacaktım...Ayşe ben:) en güzel üniversite yıllarından sonra çlışma hayatı berbat...çok monoton...herkese başarılar!!!

Re: 2002 Böte ( Mezunları )

hhtc' Alıntı:
togius' Alıntı:
evolution' Alıntı:
herkese slm, ben evrim 2002 mezunlarından

son_damla_1257 , benim okuduğum dönemde üniv. iyiydi. ama şu anki durumunu bilmiyorum tabiki :roll:

Nber Evrim ben Tolga ? Nasılsın, süleyman kardeşim nasıl? Ona da benden çok selam söyle bu arada bizim sınıftan Hakan GÜMÜŞ' te mesaj atmış.

Balıkesir İvrindi Eğitici For. üm. Kendinize iyi bakın.

Adımmı geçti ne kulaklarım çınladı 2002 e çok selamlarr :++:

Naber hakan kardeş nasıl gidiyor. Forumda bizden çok az kişi var.

Burada bir not açayım Uludağ Üniversitesi İlk Mezunlarını 1 Temmuz 2002 de verdi. Güzel günlerdi vesselam. 10 yıl oldu neredeyse su gibi akıp geçti yıllar.

Geri