ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ [BÖTE]

Kodla Büyü
bende uludagda devam etseydim eğer 2005 mezunu olacaktım
yani 1. sınıf arkadaşlarım uludağda 2005 mezunları

Hayat' Alıntı:
deniz_m sen kimsin arkadaşım?

Biraz gec cevaplasamda kusura bakmayın :( Ben Bilgisayar tekn.veprogram. okudum:)

Bursalıyım aranızda benı tanıyan yoktur herhalde:) eger varsada ne mutlu bızlere...:)

metin

Uludağ Universitesi mezunuyum Master ımı Harvard University inde yaptım"

anlayısınız için teşekkür ederim

kemankes adlı üyeye vevap

kemankes sormuş...
Hocam 2001 mezunu nasıl oluyosunuz?Uludağ ilk mezunlarını 2002 de verdi.Açıklarsanız sevinirim.

arkadaşım ben güzel sanatlar mezunuyum....

merhaba arkadaşlar.uluıdağ boteli 2003 mezunu olaraktan yukarıda 2001 mezunu olan arkadaşımızın yanlışını düzeltmek istiyorum.Uludağ Böte mezunu olan her arkadaşımız bilirki uludağ böte ilk mezunlarını 2002 yılında verdi.Yani bizden 1 yıl önce.iyi günler dileğiyle...

selam ben 2003 mezunuyum. İkinci mezunlardan. kemankes haklı estasajans hocam ilk mezunlar 2002'ydi. Bi yanlışlık olmasın mezuniyet tarihinde?

biz bitirdik bu sene sizi tanıyorum yani resimden çıkardım ismaillerin sınıfatydın sanırım bizim bi üst devre mete selim...vs

hayır onların bir üstü... :mrgreen:
alttan ders alıyodum ondandır :mrgreen:

Sayın kemankes; ''Hocam 2001 mezunu nasıl oluyosunuz?Uludağ ilk mezunlarını 2002 de verdi.Açıklarsanız sevinirim.'' aynen böyle demişsiniz... ben 2001 Güzel Sanatlar Eğitimi Grafik Tasarım mezunuyum... Sanırım anlaşılmıştır...

slm 2005 mezunuyum Hocalarla maç serisini başlatan sezon biz oluyoruz. Aysan beyin maçta bile eli şortun cebinde geziyordu yav...

Geri