Ultrabook Kazanın - Bu Hediyeler Kaçmaz

Kodla Büyü

bilogrt38

Seçkin Üye
Seçkin Üye
hizlial.jpg

Hızlial.com - Üye Olun

“Seninki ne kadar hızlı?” Yarışma Kuralları

• Yarışma ön kayıt ve yarışma bölümlerinden oluşmaktadır.
• Hizlial.com & Intel iş birliği ile düzenlenmektedir.
• 20 – 30 Eylül tarihleri arasında ön kayıt, 1 Ekim - 3 Ekim 2012 tarihleri arasında ilk yarışma yapılacaktır.
• İkinci yarışma 8-10 Ekim 2012 tarihleri arasında yapılacaktır.
• Üçüncü yarışma 15-17 Ekim tarihleri arasında yapılacaktır.
• Ön kayıt döneminde üye olan her bir üye yarışmaya 1000 puan önde başlar.
• Ön kayıt döneminde arkadaşlarınızı yarışmaya davet edebilir, davetinizi kabul eden her bir arkadaşınız için 500 puan kazanabilirsiniz.
• Ön kayıt döneminde ve yarışma döneminde her gün maksimum 5 kez olmak üzere twitter, facebook, linkedin ve google plus sayfalarında paylaşım yaparak her bir paylaşımınız için 1000’er puan kazanabilirsiniz.
• Yarışma panelinde her bir yarışmacının bir referans linki bulunmaktadır. Bu referans linki üzerinden yarışmaya kayıt olan her bir yeni yarışmacıdan puan kazanmaya devam edebilirsiniz.
• Puanlarınızı hizlial.com/yarisma ekranında anlık olarak takip edebilirsiniz. Bu ekrana hizlial.com’a üye girişi yaparak ulaşabilirsiniz.
• Ön kayıt döneminden sonra yarışma başlayacaktır. Yarışmada amaç, ultrabook ve hizlial.com özelinde sorulan seçenekli sorulara doğru yanıtlar vererek puan toplamaktır. Sorular hizlial.com ürün sayfalarında sağ tarafta yer alacaktır.
• En fazla puanı toplayan ilk üç yarışmacı her bir hafta sırasıyla Ultrabook, Tablet PC ve Netbook ödüllerinin sahibi olur.
• Yarışmada her hafta ilk 80’e giren kullanıcılara USB fan hediye edilecektir ve adreslerine ücretsiz olarak gönderim yapılacaktır.
• Yarışmada her hafta ilk 300’e giren yarışmacılara kupa bardak hediye edilecektir ve adreslerine ücretsiz olarak gönderim yapılacaktır.
• Yarışma üç hafta boyunca üç kere tekrar edilecektir. Bir önceki haftanın puanları bir sonraki haftaya devir edemez. Yarışma ödülleri her bir haftanın kazananlarına gönderilecektir.
• Yarışmada ilk üç ödülünü kazanan bir yarışmacı sonraki haftalarda yarışmaya katılabilir ancak yeniden ilk üç ödülünü kazanamaz.
• Yarışmada mail ve SMS doğrulama yapılması gerekmektedir.
• Bilgisayar teknolojileri ile yarışmada hile yaptığı tespit edilen yarışmacılar yarışmadan diskalifiye edilecektir.
• Daha ayrıntılı bilgi ve sözleşme maddeleri için yarışma sözleşmesini inceleyiniz.
• Yarışma kurallarında hizlial.com değişiklik yapma hakkına sahiptir.

hizlial.com

Hızlial.com - Üye Olun

Hocam üye olun linkine tıklayıp üye olun ve üyeliğinizi aktive edin. sonra giriş yapıp başlayabilirsiniz...

@bilogrt38 Hocam kayserili galiba :) Selamlar hocam üyeyiz ne yazık ki. Bari konuyu güncel tutalım...

185000 puan vardı birincisinde olmadı sonrasınada bakmadım

Eski alınan puanlar siliniyormu yoksa devam ediyormu arkadaşlar? 8-10 arasında olan yarışmada herkes 0 puanla mı başlıyor ? Eğer öyle ise şansımız var ama öyle değilse her türlü gerideyiz..Çırpınmaya gerek yok

Arkadaşlar 2. liste açıklandı. Ben listedeyim ancak benim puan 63400 dü en son. Listede 23100 olarak almışlar. Nedir bu? Bir problem mi var? Yoksa benim bilmediğim bir ayrıntı mı?

kaanrevan' Alıntı:
Arkadaşlar 2. liste açıklandı. Ben listedeyim ancak benim puan 63400 dü en son. Listede 23100 olarak almışlar. Nedir bu? Bir problem mi var? Yoksa benim bilmediğim bir ayrıntı mı?
Hocam aynısı bende de olmuş fan+bardak garanti diyordum ama eksik gelmiş puanlar. Hesapladığımda sosyal medyadaki paylaşım puanlarımı eklememişler...

mehmetkz' Alıntı:
kaanrevan' Alıntı:
Hocam aynısı bende de olmuş fan+bardak garanti diyordum ama eksik gelmiş puanlar. Hesapladığımda sosyal medyadaki paylaşım puanlarımı eklememişler...

Valla Hocam bende de aynı durum var. Hesapladığımda sanırım sosyal medya puanlarım yok. Ard arda tweetledim facebook da paylaştım g+ ve in de de paylaştım ama o puanlar hesapta yok. Nasıl iş bu anlamadım.

Bir de aklım mantığım almıyor adam 2 milyon puan almış ya. Nasıl iş bu. Biz bugün bir deneme yaptık mümkün değil. Yani aynı hesaptan farklı bilgisayarlardan girebiliyorsun. Bir furya var büyük ihtimalle ve aynı hesaptan en az 50 kişi 2 gün boyunca bilgisayarın başında soru cevaplıyor. :) Başka türlü mümkün değil. Nasıl yarışma bu ya...

uğraş uğraş ısınınca serinleten fan üstüne de soğuk su içmek için kupa veriyorlar. bu kadar ucuza bu kadar çok reklam bu kadar çok üye.. müthiş..

Geri