Ulaştırma Bakanlığı Exper Bilgisayar Windows 7

Kodla Büyü

Yourdhacool

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba BBNET ailesi.Küçük bir ilçede Halk eğitim merkezinde görevliyim.Müdürüm bilgisayar laboratuvarını elden geçirmemi istedi. Laboratuvarda Ulaştırma Bakanlığının göndermiş olduğu Core 2 Duo işlemcili, 2 GB Ramli, Radeon X1550 Ekran kartlı bilgisayarlar var.Ayrıca güvenlik kartı da var.Bilgisayarlardan bazıları Vista Business, bazıları XP, bazıları ise Win 7 işletim sistemine sahip.Bu bilgisayarların hepsine Windows 7 yüklemek istiyorum.
1) Bu bilgisayarlar için en iyi Windows 7 sürümü hangisidir? (En stabil, en iyi performans veren, en sıkıntısız olan sürüm)
2) Güvenlik kartı Windows 7 yüklememe engel olur mu?
3) Windows 7 yükledikten sonra bu bilgisayarların Windows 7 uyumlu sürücülerini nereden bulabilirim?
4) Bu güvenlik kartı tam olarak ne işe yarar? (Deep freeze tarzı bir şey galiba).
5) Kurulumdan sonra güvenlik kartını mı kullanayım yoksa deep freeze tarzı programlar mı kurayım?
Çok soru sordum kusura bakmayın. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Hocam win7 ultamate yıllardır kullanırım tavsiye ederim. Güvenlik kartından anlamam ama formattan öncee driver yedeklerini alcağın programlar olduğu gibi format sonrası online driver bulan kuran Driver Booster Pro tarzı programlarda var.

Hocam bende kurmustum ama ses karti desteklemiyor win 7 de. Bende mecburen xp aticam tekrardan

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Asus p5gl mx anakart bendeki bu arada

Enddlesss' Alıntı:
Hocam win7 ultamate yıllardır kullanırım tavsiye ederim. Güvenlik kartından anlamam ama formattan öncee driver yedeklerini alcağın programlar olduğu gibi format sonrası online driver bulan kuran Driver Booster Pro tarzı programlarda var.

hocam ben temiz kurulum yapacağım için driverlerin yedeklerini almayacağım

hocam bizim ilçede de neredeyse her okulda bu bilgisayardan var.
win7 ultimate 32 bit işletim sistemi güzel çalışıyor
Formattan sonra driver booster kurun taratın o program buluyor sürücüleri sıkıntı olmuyor
koruma kartı o işleme yarıyor biraz ama formata engel olmuyor engel olursa da sökün çıkarın zaten garantileri falan kalmadı onların

Hocam araştırdım desteği yokmuş asusun ke di sitesinde bile yok

Geri