Udemy Web Tasarim Kursu

Kodla Büyü

ertann83

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaslar 2020 sene başında udemy de web tasarim kursu yayinlamistim. Birkac hafta oncesine kadar hersey guzel giderken birden bazi kisiler kursu alip yorum yapmadan 1 yildiz verip kursu iade etmeye basladilar. Mesajlarima cevap ta vermiyorlar. Kursumun sabote edildigini dusunuyorum. Bu konuda bana yardimci olmanizi rica edecegim. Asagiya 3 gunluk ucretsiz kurs linkimi paylasiyorum rica etsem kursumu puanlayip yorum yazabilir misiniz. İlgilenen herkese tesekkur ederim

https://www.udemy.com/course/sifirdan-ileri-seviye-web-tasarim-kursu/?couponCode=WEBEKIM3

Son düzenleme:
kursu ücretsiz şekilde aldım ve bu yaz videoları izleyeceğim ama puanlama nasıl yapılıyor acaba?

Arkadaslar udemy menu de kurslarim bolumu var. Kurslarinizin listelendigi yerde her kursun altinda yildiz kismi var ordan puanlayabilirsiniz. Destek olan tum herkese simdiden tesekkur ederim.

20200705_172412.jpg
20200705_172328.jpg

Arkadaslar puanlama kismi fotograftaki gibi olmali.

sanırım kursu belli bir seviye ilerletince puan verebiliyoruz. Emeğinize sağlık hocam. Ben bu pandemi sürecinde iyice öğrenme amacı ile çeşitli yerlerden HTML, CSS ve Javascript çalışıyorum. Sizden de epey fayda göreceğime inanıyorum. Umarım yıldızlar açılınca değerlendirmemi yapacağım. Emeğinize sağlık tekrar.

sanırım kursu belli bir seviye ilerletince puan verebiliyoruz. Emeğinize sağlık hocam. Ben bu pandemi sürecinde iyice öğrenme amacı ile çeşitli yerlerden HTML, CSS ve Javascript çalışıyorum. Sizden de epey fayda göreceğime inanıyorum. Umarım yıldızlar açılınca değerlendirmemi yapacağım. Emeğinize sağlık tekrar.
Hocam 3 4 video izledikten sonra aciliyor puanlama. Faydali olmasini dilerim. Tesekkur ederim

Puanlama tamam hocam, anlatım diliniz sade,akıcı ve anlaşılır. Güzel bir çalışma olmuş, tebrikler.

Arkadaşlar vermiş olduğunuz destekten dolayı hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun. Beni gerçekten çok mutlu ettiniz.

Hocam kursa ücretsiz katılım sona mı erdi acaba? Kupon koduyla deniyorum olmuyor?

Bir daha ne zaman olur kuponlar hocam olursa özel mesaj gönderir misiniz? Biz de yararlanalim teşekkürler

udemy her ay başında veriyor hocam. Olur da ben unutursam bana özelden mesaj atarsanız size de ulaştırırım hocam

Geri