Udemy Python Programlamanın Temelleri * Ücretsiz

Kodla Büyü

sinanurun

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar
python konusunda Türkçe kayak sıkıntısı yaşayan ve Python öğrenmek istiyorum diyen arkadaşlar için Bilgisayar bilimi kur-1 Python Programlamanın Temelleri Videoseri hazırladım ve tüm örnekleri ile birlikte bunları udemy ortamında ücretsiz şekilde paylaştım.
bazı arkadaşlar neden udemy diyebilirler maddeler halinde açıklıyorum
* herkesin rahat şekilde ulaşmasını sağlamak adına
* hiç bir gelir beklentisi olmadan sadece ve sadece python öğrenmek isteyenlere bir ışık olabilmek adına
* ve son olarak öğrendiklerimi öğretmenin benim bir görevim olduğuna olan inancımdan dolayı

şimdi bazı arkadaşların aklına para kazanma ile ilgili bazı şeyler gelebilir ama zaten videoları youtube ortamında daha önce paylaşmıştım udemy den paylaşıyor olmamın sebebi meb hattından da erişiminin sıkıntısız olması
ve tüm örneklere (156 ader örnek mevcut) yine erişilebilir olsun istedim.

eğitim setinin linki

https://www.udemy.com/python-programlamann-temelleri/

üye olup kursu alıp okullarınızda da rahatlıkla izleyebilirsiniz arkadaşlar
beklediğim tek şey gönlünüzden koparsa bir teşekkür o kadar :D

bu satıra kadar eğer hala okuduysanız ben zaten size şimdiden kocaman bir teşekkür ediyorum.

Öğrenmeyi Seven Öğretmenden Bir Ders Hikayesi
Dinlemeye Hazırsanız
Haydi Derse :)

umarım herkese faydası olur :) devamını youtube üzerinden python örnekler olarak başladığım bir seri var hocam ordan devam ediyorum
bitince yine onları da böyle bir seri olarak yine paylaşacağım ama takip etmek isteyen olursa imzamda kanalın linki var ordan bir bakın
tşkler olumlu görüşleriniz için

Hocam emek vermişsiniz ve ücretsiz olarak sunmuşsunuz, teşekkür ederim.

Yalnız gerek kitapta anlatılan, gerekse de sizin anlattığınız nesne tabanlı programlama bölümü, gerçek anlamda OOP (Object Oriented Programming) anlayışının karşılığı değil.

Gerek OOP gerekse de PyQT5 konusunda Türkçe kaynak eksiği var maalesef.

Hocam emek vermişsiniz ve ücretsiz olarak sunmuşsunuz, teşekkür ederim.

Yalnız gerek kitapta anlatılan, gerekse de sizin anlattığınız nesne tabanlı programlama bölümü, gerçek anlamda OOP (Object Oriented Programming) anlayışının karşılığı değil.

Gerek OOP gerekse de PyQT5 konusunda Türkçe kaynak eksiği var maalesef.
hocam kitap o konuda eksik zaten temel düzeyde kitap :)
şimdi öğrendiklerimiz ile ilgili ve arkadaşların derslerde kullanabilecek oldukları örnekler hazırlıyorum yaklaşık bir 50 e yakın örnek hazırlayacağım ve içerisinde bu konularada detaylı değineceğim
bir oop hikayesi gelecek :)

o kadar güzel iş çıkarmışsınız ki en yakın zamanda faydalanmaya çalışacağım
çok teşekkür ederim. "Bilgi Paylaştıkça Çoğalır"
Emeğine sağlık Sinan Hocam:)

Sinan hocam çok teşekkür ederim. Python'a bir türlü başlayamamıştım. Sayenizde sizin bilgilerinizden istifade edeceğim. Emeğinize yüreğinize sağlık...

Geri