Udemy.com ve Python

Kodla Büyü

ermansr

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Udemy.com dan python için kurs satın alamıyorum(diğerlerini denemedim zaten) dünden beri sürekli hatalar alıyorum. Destek bölümüne yazdım yanıt gelmedi. Aynı durumda olan var mı ya da daha evvel yaşayan??

Açık. Udemy'nin kendi destek bölümüne yazdım dün ve bugün dönüş olmadı. Kış indiriminden faydalanmak istiyordum. Bana geri dönüş yapmaz iseler demek ki özellikle hata veriliyor diye düşünesi geliyor insanın!. Banka müşteri hizmetleri ile görüştüm hiç bir sıkıntı yok.

Açık. Udemy'nin kendi destek bölümüne yazdım dün ve bugün dönüş olmadı. Kış indiriminden faydalanmak istiyordum. Bana geri dönüş yapmaz iseler demek ki özellikle hata veriliyor diye düşünesi geliyor insanın!. Banka müşteri hizmetleri ile görüştüm hiç bir sıkıntı yok.

Hangi kursları düşünüyorsunuz hocam. En kısa zamanda düzenlerler. Genelde indirimler oluyor.

hocam bende 2 gün önce mobil programlama almak istedim ancak alamadım. daha sonra da denemedim

Kaçırsanız bile sürekli indirime giriyor zaten. Ne zaman görsem ya indirim kodu ile, ya da genel olarak indirime giriyor. Belki sistemde bir hata olmuştur. Destek bölümünün cevap vermemesi de ilginçmiş.

pyhton eğitimi satın aldım sanal kartımla 29,9 TL 4 gün önce. Hemen mesaj geldi kartınızdan 7,9 1 USD çekilmiştir mesajı geldi. Çok fazla izleyemedim ancak anlatım güzel.

aslında bu hem iyi hem kötü bir durum oluşturuyor. eğitimler ucuzladıkça bazı arkadaşlar 3-5 eğitim birden alıyor ama sonra öyle bekliyor eğitimler. açıp izlemek çalışmak uğraşmak gerekiyor. ya gerçekten çok istediğimiz bir eğitimi almalı ve hemen başlamalıyız bu konuda çalışmaya. bunu tüketip bitirdikten sonra başka eğitim almalıyız ya da satın alma sayısına sınır koymalıyız kendi adımıza.
tabiki nacizane görüşümdü :)

aslında bu hem iyi hem kötü bir durum oluşturuyor. eğitimler ucuzladıkça bazı arkadaşlar 3-5 eğitim birden alıyor ama sonra öyle bekliyor eğitimler. açıp izlemek çalışmak uğraşmak gerekiyor. ya gerçekten çok istediğimiz bir eğitimi almalı ve hemen başlamalıyız bu konuda çalışmaya. bunu tüketip bitirdikten sonra başka eğitim almalıyız ya da satın alma sayısına sınır koymalıyız kendi adımıza.
tabiki nacizane görüşümdü :)

Tabi ki yani, alıp kenarda beklettikten sonra boşa para israfı olur.

İnsanlar genel olarak indirim görünce stok yapmaya başlıyorlar. Alayım da, sonra bakarım/lazım olur filan diye. Sonra unutulup gidiyor ve ya güncelliğini kaybediyor.

Merhaba arkadaşlar
python konusunda Türkçe kayak sıkıntısı yaşayan ve Python öğrenmek istiyorum diyen arkadaşlar için Bilgisayar bilimi kur-1 Python Programlamanın Temelleri Videoseri hazırladım ve tüm örnekleri ile birlikte bunları udemy ortamında ücretsiz şekilde paylaştım.
bazı arkadaşlar neden udemy diyebilirler maddeler halinde açıklıyorum
* herkesin rahat şekilde ulaşmasını sağlamak adına
* hiç bir gelir beklentisi olmadan sadece ve sadece python öğrenmek isteyenlere bir ışık olabilmek adına
* ve son olarak öğrendiklerimi öğretmenin benim bir görevim olduğuna olan inancımdan dolayı
şimdi bazı arkadaşların aklına para kazanma ile ilgili bazı şeyler gelebilir ama zaten videoları youtube ortamında daha önce paylaşmıştım udemy den paylaşıyor olmamın sebebi meb hattından da erişiminin sıkıntısız olması
ve tüm örneklere (156 ader örnek mevcut) yine erişilebilir olsun istedim.
eğitim setinin linki

https://www.udemy.com/python-programlamann-temelleri/

beklediğim tek şey gönlünüzden koparsa bir teşekkür o kadar :D
bu satıra kadar eğer hala okuduysanız ben zaten size şimdiden kocaman bir teşekkür ediyorum.
Öğrenmeyi Seven Öğretmenden Bir Ders Hikayesi
Dinlemeye Hazırsanız
Haydi Derse :)

ço
Merhaba arkadaşlar
python konusunda Türkçe kayak sıkıntısı yaşayan ve Python öğrenmek istiyorum diyen arkadaşlar için Bilgisayar bilimi kur-1 Python Programlamanın Temelleri Videoseri hazırladım ve tüm örnekleri ile birlikte bunları udemy ortamında ücretsiz şekilde paylaştım.
bazı arkadaşlar neden udemy diyebilirler maddeler halinde açıklıyorum
* herkesin rahat şekilde ulaşmasını sağlamak adına
* hiç bir gelir beklentisi olmadan sadece ve sadece python öğrenmek isteyenlere bir ışık olabilmek adına
* ve son olarak öğrendiklerimi öğretmenin benim bir görevim olduğuna olan inancımdan dolayı
şimdi bazı arkadaşların aklına para kazanma ile ilgili bazı şeyler gelebilir ama zaten videoları youtube ortamında daha önce paylaşmıştım udemy den paylaşıyor olmamın sebebi meb hattından da erişiminin sıkıntısız olması
ve tüm örneklere (156 ader örnek mevcut) yine erişilebilir olsun istedim.
eğitim setinin linki

https://www.udemy.com/python-programlamann-temelleri/

beklediğim tek şey gönlünüzden koparsa bir teşekkür o kadar :D
bu satıra kadar eğer hala okuduysanız ben zaten size şimdiden kocaman bir teşekkür ediyorum.
Öğrenmeyi Seven Öğretmenden Bir Ders Hikayesi
Dinlemeye Hazırsanız
Haydi Derse :)
çok teşekkürler hocam emeğine sağlık

Başka bir kullanıcı açıp satın almayı deneyin hocam.aynı şey benim de başıma gelmişti.

MEB hattından Udemy ödeme ekranında ben de aynı sorunu yaşamıştım. Mobil interneti bağlayıp ödemeyi öyle tamamlayabildim.

Geri