Ücretsiz Zil programı. Yasal ve ihtiyacı tamamiyle karşılıyo

Kodla Büyü
1.5 yıldır kullanıyorum herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

zil proğrağramı için teşekkürler yalnız bizim müdür melodilerin süresini kısalt biraz diyo malum genelge varya 5 saniyeden fazla olmasın diye bu proğramda sanırım melodi uzunlukları ile oynanmıyo nasıl yapacam

programı sabah kurdum. öğlene kadar sorun yoktu. problemsiz çalıştı. öğleden sonra ders bitince eve geldim ve müdür yardımcısı aradı hocam zil progamı çalışmıyor diye. :) meğer dışarıya ses vermesin diye hoparlör sesini kapatmış birileri. onu düzeltmişler ama yinede çalışmamış. pazartesi gidince bakarım artık. ama dediğim gibi öğlene kadar denedim hiç bi sorun yoktu. arayüzü falanda hayet güzel. vistaya kurduğumuz için zil çaldıktan sonra sesi kendisi kesmiyor. tek eksin kalan yanı bu. sırf onun için XP yükliycem galiba. :) programı yapan ve bizimler paylaşan arkadaşlara teşekkürler. bence güzel ve kullanışlı bi program :+1:

sakiin' Alıntı:
Programın adı süper zil. Bir öğretmen tarafından yazılmış. Müzik yayını yapıyor. Programlamak kullanamk hatta kaldırmak çok kolay. xp de kurarsanız bilgisayarın seslerini kapatıyor istenmeyen sesler dışarı çıkmasın diye. Herşeyiyle süper..

http://rapidshare.com/files/31980568/Su ... rulumu.rar

Rar Şifresi: sakiin
arkadaşlar bu program vistada çalışmıyor mu kurmada hata veriyo..

ergin_tastan' Alıntı:
Arkadaşlar bende bunu kullanıyorum. Ücretsiz ve süper
arkadaşlar bu uyarıyı veriyor.

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    37.6 KB · Görüntüleme: 2,306
Super Zil bir hafta sorunsuz şekilde çalıştı, dün zilleri çalmamaya başladı. Butona basarak öğrenci zili, öğretmen zili vs çalıyor ama zil zamanı geldiğinde programda tık yok. System tray de çaldığını gösteren animasyon da görünmüyor. Kullandığımız versiyon 1.5 olan, yeniden kurdum ama düzelmedi. Ne yapabiliriz ?

vistada o dll dosyasi kullanılmadığı için problem çıkartabiliyor. onun için xp de denemenizi eski bir kasayi sadece bu iş için kullanmanızı tavsiye ederim. bir tane de güç kaynağı bulursanız tadindan yenmez yani:D

crepis hocama
zil sesi süresini program içinden ayarlama imkanı yok.Bu nedenle basit bir m p 3 kesme programı ile zil sesi olarak ayarlayacağınız melodiyi kesin.Melodinin kesilmiş halini programın ilgili klasörüne atarsanız sorun çözülmüş olur.

ben size yukadaki tüm sorunların hazır çözülmüş hali bulunan burda yapılmışı var diyebileceğiniz bir program önereyim denemesi bedava...
http://www.okulzili.com
http://www.zilprogrami.com
adreslerinden programa ulaşabilirsiniz,
her türlü işletim sisteminde çalışıyor,
zil sürelerini ayarlayabiliyor,
amfinin açık kalmasını engelleyen ayrı bir cihaz da mevcut,

zilenyum çok karışık en iyisi supper zil ve 200 tl falanda değil zilenyum 200 tl edecek bişi değil 10 dolar falan olsa alınır o kadar amfi açma kapama cihazı yanında bedava veriyorlarsa olabilir

turkwebmaster' Alıntı:
zilenyum çok karışık en iyisi supper zil ve 200 tl falanda değil zilenyum 200 tl edecek bişi değil 10 dolar falan olsa alınır o kadar amfi açma kapama cihazı yanında bedava veriyorlarsa olabilir

bide zilenyum kullanan 2000 tane kurumda bulunan yetkililere sorun isterseniz 200 TL edermi etmezmi o zaman anlarsınız...:)))

süper zil programını kullanıyoruz ama bugün otomatik çalmamaya başladı zil.sebebi ne olabilir? sürekli elle çalıyoruz

tunakan' Alıntı:
süper zil programını kullanıyoruz ama bugün otomatik çalmamaya başladı zil.sebebi ne olabilir? sürekli elle çalıyoruz

süperzilde aynı sorunu biz de yaşıyoruz okulda müdür yürdomcısı bürekli manuel çalıo zili bunun çözümü var mı yeni programmı denemeliyiz

Arkadaşlar Süpper zil v 1.5 kulanıyorum 4 yıl oldu sorun yaşamadım. Windows Xp de windowsun tum seslerini kapatarak yabancı sesleri engelliyor. Windows vista/7 de tüm sesleri kapatamıyor.
sorun yaşayanlar bence sistemi yeniden yükleyip denesinler.
Bu programı yapan öğretmen arkadaşa tekrar tekrar teşekkürler.

sesi kapatıyor okulda var çözümünü bilen varmı ses denetimindeki sesi kapatıyor

arkadaşlar süper zil programını bilgisayara kurdum ama kaldırmak istiyorum. ancak program ekle kaldır da görünmüyor ne yapabilirim

Geri