Ücretsiz Veri Kurtarma Programı

Kodla Büyü

redboy

Üye
Merhaba arkadaşlar,

Kısa süre önce eskiden aldığım 2 GB lık USB belleğimde silinen dosyaları geri getirmek için bir program arayışım oldu. EaseUS şirketinin yaptığı bir programı buldum ismi EaseUS Data Recovery Wizard Free onun öncesinde baya indirdim ama ücretli çıktı hepsi. Bu program da ücretli ama 2 GB ta kadar ücretsiz olduğunu öğrendim. Bu program sizin de işinize yarar diye düşündüm ve paylaşmak istedim. Biliyorum hepimizin hayatında USB bellek, dijital fotoğraf makinesi, harici harddisk ya da telefonların yaygınlaşmasıyla SD kartlar dolup taştı.

Program hakkında bilgi vermem gerekirse öne çıkan özelliklerini aşağıda sıraladım;
  • Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP işletim sistemi desteği,
  • FAT(FAT12,FAT16,FAT32), exFAT,NTFS,NTFS5,ext2/ext3,HFS+,ReFS dosya biçimi desteği
  • Türkçe dil seçeneği
  • iPod, akıllı telefon, hard disk, USB, SD kart, SSD, dijital fotoğraf makinesi, video kamera, müzik çalar vb cihazlardan kurtarma yapabilme
  • Fotoğraf, Excel, Word, HTML, video, şarkı, e-posta, zip, rar, ISO, exe türü dosyalara destek
  • Formatlanmış, virüs ulaşmış, ya da açılış hatası veren disklerden kurtarma yapabilme
Programdan kurtarma işlemi yapmak oldukça basit;
  • Öncelikle bilgisayarınıza kurulum yapın, yazılımı çalıştırın,
  • Program açıldığında kurtarmak istediğiniz diski seçip taramaya başlayın,
  • Tarama işlemi bitince kurtarmak istediğiniz dosyaları işaretleyip kaydedin.
Sorularınız olursa rahatça sorabilirsiniz. İndirme linkini aşağıya ekliyorum.

EaseUS Data Recovery Wizard Free İndir

easeus-data-recovery-wizard-jpg.60031

Ekli dosyalar

• easeus-data-recovery-wizard.jpg
    easeus-data-recovery-wizard.jpg
    175.5 KB · Görüntüleme: 572
Son düzenleme:
Geri