Ücretsiz ve yatırımsız Dogcoin kazanma

Kodla Büyü

herotürk

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar,
Daha önce freedogecoin hakkında yazmıştım. Uzun zamandır girmiyordum ve birçok sefer sitede yer alan kumar gibi yer var orada oynadım yaklaşık 50 doge harcadı ve hiç bir işe yaramıyor sizde oynamayın.

Konuya gelecek olursak ise dogecoin çekimi yaptım ve yaklaşık 10 dakika içerisinde geldi.
18 doge coin çektim maddi olarak neredeyse 1tl yapıyor ama bundan 10 yıl sonra ne olacağını kimse bilemez.

En ufak bir para harcamadan kazanmak isteyenler aşağıdaki linkten üye olup kazanmaya başlayabilirsiniz.

buyrun aşağıda çekim kanıtı vardır
vjEL0z.png

Son düzenleme:
dogecoin değerlenmesi çok çok çok düşük altcoindir. bağış bahşiş verirken kullanılıyor.

Bu coin işi bana pek mentıklı gelmiyor ama bi ucundan bulaşalım bakalım neymiş deneyimlerinizi aktarmaya devam edin takipteyim

Bu coin işi bana pek mentıklı gelmiyor ama bi ucundan bulaşalım bakalım neymiş deneyimlerinizi aktarmaya devam edin takipteyim
Normalde hep bu tarz işlerden zarar eden birisi olarak ilk defa dünkü sert düşüşü kara çevirdim %70 kar elde ettim. Doge coin geyik amaçlı açıldı ama son zamanlarda %100 %200 kar bıraktırmış bir coindir

Hocam bu tarz sitelerden önce gerçekten coin kazanabiliyor musunuz ve kazandıklarınızı gerçek cüzdanlara transfer edebiliyor musunuz bunları kontrol edin

%99 hikaye

Hocam bende sizler gibi henüz deneme aşamasındayım.
Dogecoin aslında çok az bir fiyata sahip. Btc zamanında 1 dolar vb rakamlarken kimse önememiyordu.
Benim bir arkadaşım bana 2014 2015 yılında gel kasalım sadece bilgisayarı açık bırak demişti bende yok demiştim tavsiye eden 8btc kasmıştı (cüzdan şifresini unuttu ayrı mesele)
doge belki yılda 200 adet anca kasılır ama fiyatı artar ise saatte 2 dakika uğraştığımıza değer diye düşünüyorum.

Dogecoin an itibari ile %50 yükselmiş bulunuyor.
Tl üzerinden satın almak isteyenler koineks.com bakabilirler

Geri