Ücretsiz sınav hazırlama programı

Kodla Büyü
Sayın hocam, program için teşekkürler. Müsait olduğunuzda ben de aşağıdaki kod için seri no alabilir miyim?

AA7DCE019CAA4275

Hocam "Sınıf Ekle" diyorum eklemiyor. Sizin videoda gösterdiğiniz şekilde yapıyorum sınıf eklemiyor? Benim eksik yaptığım bir şey mi var? Konu ekliyor. Resimdeki gibi yapıp Ekle butonuna tıklıyorum. Ekranda sınıfların olduğu kısım yenileniyor yani görünen sınıflar bir an görünmüyor tekrar görünüyor. Programı tekrar indirdim sha-1 : FEC40B7903747DC21CFCC2F425C920B0D656A78D Yüklü olanı kaldırdım bilgisayarı yeniden başlattım ve kurdum. Bir de türkçe karakterler düzgün görüntülenmiyor?

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    28.5 KB · Görüntüleme: 25
  • 2.png
    2.png
    26.8 KB · Görüntüleme: 23
  • 3.png
    3.png
    31.2 KB · Görüntüleme: 22
  • 4.png
    4.png
    31.1 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:
Hocam "Sınıf Ekle" diyorum eklemiyor. Sizin videoda gösterdiğiniz şekilde yapıyorum sınıf eklemiyor? Benim eksik yaptığım bir şey mi var?
Hocam ben de tekrar indirip kurdum programı sorun yok Sınıf ve Konu eklemde.Yeniden kurup deneyin olmazsa ekran görüntüsü ile falan mesaj atarsınız.

Hocam "Sınıf Ekle" diyorum eklemiyor. Sizin videoda gösterdiğiniz şekilde yapıyorum sınıf eklemiyor? Benim eksik yaptığım bir şey mi var? Konu ekliyor. Resimdeki gibi yapıp Ekle butonuna tıklıyorum. Ekranda sınıfların olduğu kısım yenileniyor yani görünen sınıflar bir an görünmüyor tekrar görünüyor. Programı tekrar indirdim sha-1 : FEC40B7903747DC21CFCC2F425C920B0D656A78D Yüklü olanı kaldırdım bilgisayarı yeniden başlattım ve kurdum. Bir de türkçe karakterler düzgün görüntülenmiyor?
Mrb. Hocam Hangi işletim sistemi kullanıyorsunuz. Font ayarlarından olabilir. Microsoft Sans Serif , times new roman fontlar var mı

Hocam Programınızı indirdim ve kurdum. Genel anlamda düşünce güzel ama uygulamada bana göre eksiklikler mevcut. Mesela Benim gibi meslek lisesinde alan dersi öğretmeni olanlar için çok ayrıntılı değil. Programda sadece sınıf ekleme ve sınıfın altına da konu ekleme var. Oysa alan öğretmeni olarak ben 10. sınıflarda 2, 11. sınıflarda 5 12. sınıflarda ise 4 ayrı derse girmekteyim. Dolayısıyla Sınıf alt dizini olarak dersler de eklenebilmelidir. Ayrıca meslek dersleri konu bazında değil modül bazında konulara ayrılmakta. Her ders en az 2 modül, atelye derslerinde 10 modül olabiliyor.

Geri