Ücretsiz sınav hazırlama programı

Kodla Büyü
Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederim arkadaşlar.Yaklaşık 11 yıl önce yapılmış bir programın ilgi göreceğini tahmin etmemiştim.Bir fen lisesinde müdür yardımcısı olarak çalışmaktayım.(devlet okulu) programlamayla uzun zamandır ilgilenmeme rağmen hep kendi ihtiyaçlarımı karşılamak için programlar yaptım.En son Pansiyon Yoklama ve Pansiyon Yemekhane programlarını yaptım.Birkaç okulda aktif kullanılmakta..Geçen sene okulda robotik kodlama kulübü oluşturdum ikinci ayında Tübitak bilim fuarında 4 projeyle yer aldık.Coğrafya öğretmeni ve müdür yardımcısı olmam ve bu etkinlikleri yapmam okulda ilham kaynağı oldu.Şu anda bilgisayar derslerinde 3 bilgisayar öğretmeni arkadaşım birlikte kodlama dersleri veriyorlar.Ayrıca robotik çalışmalarımız devam ediyor.Çok daha fazlasını yapan arkadaşlarım var. Sonuç olarak "Kodlama Vitrinde Yok Olup Gidecek" konusunda konuşulan maddi tatmin yok denecek kadar az, manevi olarak bu tip çalışmalarda bulunanlar ile birbirimizi anlamak ve paylaşmak dışında bir tatmin de yok. İdarecilik sürem doldu ne olacak kim bilir. Ama bildiklerimizi geleceğimiz dediğimiz çocuklardan, ilham kaynağı olabileceğimiz meslektaşlarımızdan esirgeyecek değiliz.Son olarak Sınav Hazırlama Programı ile ilgili görüşlerinizi e-posta atarsanız ya da özel mesaj gönderirseniz sevinirim. Belki programı sizlerle yeniden keşfeder ve geliştirme fırsatı bulabilirim.

Geri