Ücretsiz Seçmeli Ders Dağıtım Programı

Kodla Büyü
not: raporlama özelliği 2.0 versiyonunda kullanılabiliyormuş.
program bu haliyle çok kullanışsız ama emeğin için tebrik ederim.

fatihkultukturkan' Alıntı:
"Uygulamınızın Önceki Bir sürümüyle oluşturulan Veritabanı Açılamıyor" diye hata verip duruyor.
v.1.2 de veri tabanı yapısı biraz değişti kulüpler eklendiği için.
Eski verilerinizi kopyala yapıştır yaparak yeni programın veri tabanına aktarabilirsiniz. Acces veri tabanı(db) şifresiz

sarpedon218' Alıntı:
fatihkultukturkan' Alıntı:
"Uygulamınızın Önceki Bir sürümüyle oluşturulan Veritabanı Açılamıyor" diye hata verip duruyor.
v.1.2 de veri tabanı yapısı biraz değişti kulüpler eklendiği için.
Eski verilerinizi kopyala yapıştır yaparak yeni programın veri tabanına aktarabilirsiniz. Acces veri tabanı(db) şifresiz
Eski versiyon diye birşey kurmadım ben. İlk defa kurdum ve bu hatayı verdi.

BİLSA SEÇMELİ DERSLERİ OTOMATİK OLARAK E OKULDAN ALIP DAĞITIMINI YAPAN PROGRAM ÇIKARMIŞ ZAHMETSİZ VE UĞRAŞSIZ HERKEZE TAVSİYE EDERİM.....

pckolog35' Alıntı:
BİLSA SEÇMELİ DERSLERİ OTOMATİK OLARAK E OKULDAN ALIP DAĞITIMINI YAPAN PROGRAM ÇIKARMIŞ ZAHMETSİZ VE UĞRAŞSIZ HERKEZE TAVSİYE EDERİM.....

hocam e-okul yeni döneme geçip biz işleyene kadar dönemin 1 ayı geçiyor. e-okula kalırsak okulu açamayız.

ecevahir' Alıntı:
pckolog35' Alıntı:

hocam e-okul yeni döneme geçip biz işleyene kadar dönemin 1 ayı geçiyor. e-okula kalırsak okulu açamayız.

hocam yazan zaten bilsa nın tanıtımcısı. her mesajında bilsa övülüyor. keşke ücretlerini az düşürseler de madem herkes kullansa dimi ama :)

Arkadaşlar ben de puanto seçmeli ders dağıtım programını tavsiye ediyorum. Puanto.com adresinden indirebiliyorsunuz.

minkaya' Alıntı:
Puanto Seçmeli Ders Dağıtım Programının son sürümünü bu adresten indirip deneyebilirsiniz.
http://www.puanto.com/puanto-secmeli-ders-dagitim-programi/

hocam tşkler, seneye için bu programı kullanacam inşallah lisans sorunu çıkmaz sonradan, bu programı kullanan var mı arkadaşlar, ya da seçmeli dersler için okulunuz kullanılan pratik başka bir program var mı? varsa paylaşırsanız sevinirim.

Geri