Ücretsiz - reklamsız PHP-mysql host

Kodla Büyü

vezir101

Seçkin Üye
Seçkin Üye
ücretsiz ( ücretli paketlerde var. açıklamada ücretsiz himetin ömür boyu devam edeceği bahsediliyor. ayakta kalabilirlerse tabii :) )
reklam yok
2 gb alan
100 gb trafik
sınırsız domain
2 sub domain
2 mysql veri tabanı
2 ftp hesabı
webmail ve pop mail desteği
2 mail hesabı
mail ile destek
Türkçe

http://api.hostinger.web.tr/redir/1107317

Paylaşım için teşekkürler ama çalışmıyor.
Ücretsiz hizmet bu kadar olur
Service Temporarily Unavailable

bende üye oldum teşekkürler...
daha önce phpnet.us sitesinden adres almıştım ama 3-4 kişi birden sayfayı açmaya çalışınca sayfa açılmıyordu. bakalım bunuda bir deneyelim, inşaallah böyle bir sorun çıkmazsa çok iyi oldu bu. :++:

Türk firması olacak, bu kadar özellikte hosting hizmeti verecek, hem de ücretsiz olacak.
Ömrü en fazla 3-5 ay, ondan sonra siteler açılmamaya başlar, bir süre sonra da patlar. Ciddi projeleriniz için kullanmanızı tavsiye etmem, sırf isimleri duyulsun diye uyguladıkları bir hizmet ama devamının geleceğinden ümitli değilim.

yakuphan' Alıntı:
Türk firması olacak, bu kadar özellikte hosting hizmeti verecek, hem de ücretsiz olacak.
Ömrü en fazla 3-5 ay, ondan sonra siteler açılmamaya başlar, bir süre sonra da patlar. Ciddi projeleriniz için kullanmanızı tavsiye etmem, sırf isimleri duyulsun diye uyguladıkları bir hizmet ama devamının geleceğinden ümitli değilim.
Türk firması değil hocam.
http://www.hostinger.com/
güney kıbrıs rum firması :))

vezir101' Alıntı:
yakuphan' Alıntı:
Türk firması değil hocam.
http://www.hostinger.com/
güney kıbrıs rum firması :))

Verilen link doğrudan Türkçe olunca öyle sandım. Madem Rumlarınmış sömürelim o zaman :idea:

kesin bir şeyler vardır ücretsiz miş??? Bir zamanlar d smartta ücretsiz diye garanti vere vere başlamıştı....

referanslı üyelik kısmı dikkat çekici.
çok gerçekçi gelmedi ama 1 ay sonra göreceğiz.

Ekli dosyalar

• referer.png
    referer.png
    63.7 KB · Görüntüleme: 891
arkadaşlar üye oldum veri tabanıda oluşturdum ftp den smf dosyalarını attım ama smf kurulumunda e-postama gelen bilgilerdeki hosting adresini yazınca bağlantı sağlanamadı hatası alıyorum, yardım edebilecek varmı?

Ne zaman böyle ücretsiz site görsem bir hatıra aklıma geliyor.

Öğrencilere proje ödevi olarak joomla site vermiştim. 1-1.5 ay uğraştılar. Değerlendirme kriterleri belirledim ve o gün tam değerlendireceğiz. Bir de ne görelim? Sitenin yerinde yeller esiyor. :puhaha:

hastasıyız dede' Alıntı:
arkadaşlar üye oldum veri tabanıda oluşturdum ftp den smf dosyalarını attım ama smf kurulumunda e-postama gelen bilgilerdeki hosting adresini yazınca bağlantı sağlanamadı hatası alıyorum, yardım edebilecek varmı?
tamam hallettim, mysql host server girmek gerekiyormuş, bende host server giriyordum.

kayıt oldum kayıtlı adınız yok dedi alan adı seçtim 19.99 $ istedi.

Geri