Ücretsiz hosting ve domain

Kodla Büyü
teşekkürler dostum tamda haftaya web tasarımı konusunu anlatmayı planlıyordum. iyi oldu. bir de sorum olacak domain almaz isek host aldığımız zaman isminiz.sertdisk.net adresini kullanabiliriz değilmi. illaki domain almaya gerek varmı. arkadaşlar domain yönlendirme işini basit ve sade bir şekilde anlatabilecek olan varsa rica etsem yazabilirmisiniz. yanlız link vermezseniz sevinirim. sitelerden okumaktansa tecrübeli arkadaşların anlatımını tercih ediyorum o yüzden. teşekkürler......

BİRKAÇTANE ADRES ALDIM AMA SONRA ŞU HATAYI VERDİ
Sorry. We are unable to supply you with an account at this time.
GÜNLÜK SINIR FALAN MI VAR ACABA.
MODEMİDE KAPATIP AÇTIM YİNE AYNI HATA

arkadaşlar daha önce web tasarımı anlatan yokmu aranızda ücretsiz host alırken birkaçtane aldıktan sonra Sorry. We are unable to supply you with an account at this time.
şeklinde bir hata mesajı alıyorum sebebini bilen daha önce böyle bir şeyle karşılaşan varsa haber verebilirmi şimdiden teşekkürler.
not: byethost ve phpnet.us siteleride aynı hata mesajını veriyor. modemi açıp kapamak bir işe yaramıyor.

karakus' Alıntı:
http://www.000webhost.com/features bu siteden alın ben uzun zamandır kullanıyom hata falan almadım şimdiye kadar
aynı günde 20-30 tane alınca sorun çıkarırımı onu denedinmi öğrencilere adres aldıracm da o yüzden bu gün ilk sınıfta bikaç kişiye aldım sonra nakaut olduk.

çoğu ücretsiz hesap günde aynı kayıt altında 1-2 sub domain veriyor fazlasına izin vermiyor.

önerim derste kendiniz bir tane hesap alın uygulamalı olarak. öğrenciler kendi hesabını oluştursunlar.
herkes ayrı ayrı oluşturursa bir sıkıntı çıkmıyor ben öyle yapmıştım zamanın behrinde

karakus' Alıntı:
çoğu ücretsiz hesap günde aynı kayıt altında 1-2 sub domain veriyor fazlasına izin vermiyor.

önerim derste kendiniz bir tane hesap alın uygulamalı olarak. öğrenciler kendi hesabını oluştursunlar.
herkes ayrı ayrı oluşturursa bir sıkıntı çıkmıyor ben öyle yapmıştım zamanın behrinde
yok zaten hepsine eposta adresi aldırdım mynetten depo özlliğinden dolayı. host adresi için de herkes kendi e posta adresini kullandı ama olmadı bikaç kişi aldı sonra mafiş. modem le ilgili bişileri(seri no vb.) kayıt ediyor galiba çünkü modemi açtım kapadım nafile. ıp no dğişmek kar etmedi.

Ücretsiz alanlar zaman zaman hoş olmayan süprizler yapıyorlar. Biz 1-2 lira toplayıp alan alıyoruz. tk domainlerin dns lerini yönlendirince 1 sene sorunsuz kullanıyoruz. böylece öğrenci pleks panel kullanmayıda öğreniyor.

Yarın çocuklara html sayfalarını internete tüklemeyi anlatacağım.

Yukarıdakiler meb hattında çalışıyor mu bilmiyorum. Sizin başka kullandığınız free hosting var mı?

ilk3r' Alıntı:
Yarın çocuklara html sayfalarını internete tüklemeyi anlatacağım.

Yukarıdakiler meb hattında çalışıyor mu bilmiyorum. Sizin başka kullandığınız free hosting var mı?
Hocam somee'den aldırdım ben... 25 üzeri öğrenci ve 2 tanede kendim için aldım anlatırken iki sınıfa... Sınıtı çıkmadı, meb hattında da engel falan yok...

Geri