(Ücretsiz) e-Kilit - Akıllı Tahta Koruma Yazılımı

Kodla Büyü
aynı sorunu bende yaşıyorum hocam çözümü bulabildiniz mi acaba
Hocam eski sürümlerde kullanıyorsanız son sürümü kurar mısınız. Şu an son sürüm 1.33 tür.
Ana programı indirip kurun.
Ayarlarınızı vs kontrol edin.
Yönetici diskinizi oluşturun.
Akıllı tahtaya kurarken kaldırıp tekrar kurun.
(Akıllı tahtaya güncelleme şeklinde değil de yeniden kurulum yapın hocam yoksa yapılan değişiklikler etkili olmaz)

Hocam eski sürümlerde kullanıyorsanız son sürümü kurar mısınız. Şu an son sürüm 1.33 tür.
Ana programı indirip kurun.
Ayarlarınızı vs kontrol edin.
Yönetici diskinizi oluşturun.
Akıllı tahtaya kurarken kaldırıp tekrar kurun.
(Akıllı tahtaya güncelleme şeklinde değil de yeniden kurulum yapın hocam yoksa yapılan değişiklikler etkili olmaz)
tamam hocam deneyeceğim lakin https://www.mehcan.net/e-kilit/e-kilit-indir.html burdaki sürüm 1.32

Hocam dediklerinizi yaptım hocam. 1.33 sürümünü kurdum tahtadaki e kilit i sildim. sonra flash belleğe tekrar yönetici diski yaparak programı kurdum sorun hala aynı. Sadece açılışta dokunmatik kitleniyor. Eğer usb anahtar ile açarsan düzeliyor.

Hocam dediklerinizi yaptım hocam. 1.33 sürümünü kurdum tahtadaki e kilit i sildim. sonra flash belleğe tekrar yönetici diski yaparak programı kurdum sorun hala aynı. Sadece açılışta dokunmatik kitleniyor. Eğer usb anahtar ile açarsan düzeliyor.
Hocam deepfreeze tarzı bir program varmı. Varsa kapatmış mıydınız kurulumdan önce

hocam öncelikle ellerinize sağlık güzel bir program olmuş. ben bütün etkileşimli tahtalara kurdum. ancak bazı öğrencileri programın bug'ını bulmuş. birkaç ekran tıklamasıyla kilitli ekranı açıyorlar. ayrıntısını anlatmayacağım ama sorunu çözebilir misiniz diye soracaktım? (ayrıntısını öğrenmek için özelden mesaj atabilirsiniz.)

hocam öncelikle ellerinize sağlık güzel bir program olmuş. ben bütün etkileşimli tahtalara kurdum. ancak bazı öğrencileri programın bug'ını bulmuş. birkaç ekran tıklamasıyla kilitli ekranı açıyorlar. ayrıntısını anlatmayacağım ama sorunu çözebilir misiniz diye soracaktım? (ayrıntısını öğrenmek için özelden mesaj atabilirsiniz.)
Hocam eski sürümlerde herhangi bir koruma vs. yoktu. Şu anki sürüme güncelleyin isterseniz. Şu anki sürüm 1.33.

Son düzenleme:
Merhaba Mehcan hocam suanda ekilit hicbir tahtayi görmüyor nasil çözebilirim sorunu?
Teşekkür ederim simdiden

Akıllı tahta kilit ekranında bağlanmılmaya çalışılan ana pc adı yazar. Bu isim ana bilgisayarın adı olmalı. (ağda görünen isim)

En son ne yapıldı acaba hocam. Yani ne olduda görmemeye başladı. Verdiğim bağlantıdakileri tekrar kontrol eder misiniz tek tek.

Tek tek kontrol ettim hepsi dogru elektrik kesintisi sık sık yaşandı onun dışında bisey olmadı diger uygulamalar görüyor birbirini yönetici diskini tahtaya taktığımda hata veriyor suan ama tahtayı açıyor

Tek tek kontrol ettim hepsi dogru elektrik kesintisi sık sık yaşandı onun dışında bisey olmadı diger uygulamalar görüyor birbirini yönetici diskini tahtaya taktığımda hata veriyor suan ama tahtayı açıyor
Hocam o zaman yönetici diskinizi ana programda tekrar oluşturun. Sonra akıllı tahtaya takın ve tüm seçenekleri yukarıdan aşağıya güncelleyin.

Hocam, programınız fiber bağlantısı olan kurumlarda idareden kontrol edilecek şekilde çalışıyor mu?
hiç deneme imkanınız oldu mu?

Hocam, programınız fiber bağlantısı olan kurumlarda idareden kontrol edilecek şekilde çalışıyor mu?
hiç deneme imkanınız oldu mu?
Hocam farklı ağlar oldukları için görmüyorlar birbirlerini. İdareden de kontrol edebilmek için tüm tahtaları ve idarede kullanılan bilgisayarı kablosuz olarak bağlamanız lazım. Mevcut fatih altyapısı ile ancak bu şekilde bağlanmalarını sağlayabilirsiniz.

Mobil anahtar oluşturulması için https://apps.apple.com/us/app/usbkey-mobil-anahtar/id1219900847

Buradaki aplikasyonu indiriyoruz telefonumuza doğru mudur?

Daha önceden bir flash oluşturma şartı var mıdır?

Aplikasyonu indirdim telefonuma, okul kodunu ve programdaki öğretmen numarasını girdim fakat işleme devam edemiyorum. Bu sırada yapılması gereken nedir? Hem işlemi yapan bilgisayarın hem de aplikasyonun kurulu olduğu bilgisayarın fatih ağında bağlı olması mı gereklidir?

Bu sorulara cevap alabilirsem çok sevineceğim zira flash bellek taşımak istemiyorum. Şimdiden teşekkür ederim...

Mobil anahtar oluşturulması için https://apps.apple.com/us/app/usbkey-mobil-anahtar/id1219900847

Buradaki aplikasyonu indiriyoruz telefonumuza doğru mudur?

Daha önceden bir flash oluşturma şartı var mıdır?

Aplikasyonu indirdim telefonuma, okul kodunu ve programdaki öğretmen numarasını girdim fakat işleme devam edemiyorum. Bu sırada yapılması gereken nedir? Hem işlemi yapan bilgisayarın hem de aplikasyonun kurulu olduğu bilgisayarın fatih ağında bağlı olması mı gereklidir?

Bu sorulara cevap alabilirsem çok sevineceğim zira flash bellek taşımak istemiyorum. Şimdiden teşekkür ederim...
Yanlış uygulamayı yüklemişsiniz hocam.
mehcan.net/e-kilit/e-kilit-indir.html adresindeki uygulamayı kurunuz.
Akıllı tahtalara kilit uygulamasını kurmak için yönetici diski oluşturmalısınız.
Mobil uygulamayı kullanmak için akıllı tahtanın internet bağlantısı veya ağ bağlantısı olması gerekmez.
Tahtaları ana programdan yönetmek için ağ bağlantısı gerekir.
Kurulum, ağ bağlantısı ile ilgili mehcan.net/e-kilit/yardim/?w=y adresinde bakabilirsiniz.

Hocam Tahta ne flashı nede karekodu görüyor. Güvenlik dosyası bozulmuş diyor. Ne yapmam lazım yeni kurdum sabah daha. Bi öğretmen flashı çıkarınca olmuş. Sorun nedir. Acil

Hocam Tahta ne flashı nede karekodu görüyor. Güvenlik dosyası bozulmuş diyor. Ne yapmam lazım yeni kurdum sabah daha. Bi öğretmen flashı çıkarınca olmuş. Sorun nedir. Acil
Hocam özel mesaj attım size. Oradan veya Whatsapp tan yazarsanız yardımcı olmaya çalışayım

Geri