Ücretsiz AntiVirüs Programları

Kodla Büyü

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif

Ekli dosyalar

• 23li6up.png
    23li6up.png
    14.5 KB · Görüntüleme: 12,479
  • Avast.png
    Avast.png
    30.2 KB · Görüntüleme: 12,481
  • avira.gif
    avira.gif
    8.7 KB · Görüntüleme: 12,485
  • comodo-logo.png
    comodo-logo.png
    50.5 KB · Görüntüleme: 12,478
  • cloudav.jpg
    cloudav.jpg
    26.5 KB · Görüntüleme: 12,461
Teşekkürler Hocam, ben Avirayı kullanıyorum hangisini kullanmalıyım diye soranlara onu tavsiye ederim... 8)

Teşekkürler hocam.

Bu yıl Okuldaki PC lerde
Avast + USB Disc Security + Panda USB Vaccine üçlüsünü kullanıyorum.
Dönem başından şimdiye kadar bir sorun yaşamadım.

Teşekkürler
Ben okulda AVG yi kullanıyorum çok şükür bir sorun yaşamadım daha.

MEFTA-İ VİRÜS - VIRUS TARAMA PROGRAMI - 2011

Bu tarama programımızda genel olarak en çok rastlanan virüsleri bulmak hedeflenmiş ve taramanın hızlı yapılması esas unsur olarak ele alınmıştır. Küçük boyutu ile (152 KB.) işinize çok yarayacak bir program. Tasarımı basit olduğundan çok da kafa karştırıcı bir özelliği yoktur. Basit kullanımı ile öne çıkan bir program olduğunu söyleyebiliriz. Bu ilk versiyonu deneme amaçlı olup ; ücretsiz olarak siz kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Program ile ilgili görüş ve önerilerinizi belker ; saygılar sunarım . ( DAYSUKE )

ferder' Alıntı:
teşekkürler içlerinde eniyisi olarak hangisini tavsiye edebilirsiniz?
Şahsen tercih ettiklerim avira ve avast ama diğerleri kötümü; hayır değil, her yazılımını kendine göre bir artı yönü oluyor. :)

avg de sanırım disable seçeneği yok. Avast ın son sürümü bence de başarılı. Ben ikisini kullanıyorum. Ama avira çok övülmüş bi de onu deneyelim. Bu arada öğretmenler odası ve idare bilgisayarları için usb cleaner tarzı programlar şart. kullanımı kolay, virüsleri otomatik silenlerden mutlaka ekleyin.

Geri