Ücretli Bulut Depolama Servisi Tavsiyesi?

Kodla Büyü

sas7979

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar başlıktan da anlaşılacağı üzere ücretli olarak kullandığınız 200-300GB dan az olmayacak şekilde kullandığınız tavsiye edebileceğiniz bir cloud servisi var mıdır?

Yandex disk kullanıcılarına 10 gb yanında 200 gb hediye veriyor hocam ama şartları ne bilmiyorum. Benim de öyle, nette bi araştırın isterseniz.

Arkadaşlar başlıktan da anlaşılacağı üzere ücretli olarak kullandığınız 200-300GB dan az olmayacak şekilde kullandığınız tavsiye edebileceğiniz bir cloud servisi var mıdır?
Özel dosya atmayacaksanız Office 365 5TB alan alınabiliyor nette. Ücretsiz olarak OneDrive...
Google Drive da iyi. Ben genel bilgi, belge vb. Google Drive kullanıyorum.

Google'ın 100 GB'lık drive hizmetini kullanıyorum hocam. Aylık 5.79 TL. Ücretiz sürümden bilirsiniz web arayüzü çok da kullanışlı değil. Diğer çoğu bulut hizmeti MEB hattında engelli maalesef bildiğim kadarı ile sadece Google açık. Onun da senkronizaasyon uygulamsı engelli.

Google ve Yandex ücretsiz kullanıyorum gündelik işler için fakat resim vb özel dosyalar için hem yeterli gelmiyor hemde harici diskler güven vermiyor bozulma ihtimalinden o yüzden ücretsiz olarak zor olacağından ücretli kullanan ve memnun olan var mı diye sordum hocam
Özel dosya atmayacaksanız Office 365 5TB alan alınabiliyor nette. Ücretsiz olarak OneDrive...
Google Drive da iyi. Ben genel bilgi, belge vb. Google Drive kullanıyorum.

Google'ın 100 GB'lık drive hizmetini kullanıyorum hocam. Aylık 5.79 TL. Ücretiz sürümden bilirsiniz web arayüzü çok da kullanışlı değil. Diğer çoğu bulut hizmeti MEB hattında engelli maalesef bildiğim kadarı ile sadece Google açık. Onun da senkronizaasyon uygulamsı engelli.
Bunu biliyorum hocam belki de en uygunu MEB hattı için düşünülebilir

Geri