Ücretli Bilişim Öğretmeni Aranıyor...

Kodla Büyü

mixxim

Üye
Arkadaşlar İstanbul Bayrampaşa'da bir meslek lisesinde 9.sınıflarda Bilgi ve İletişim Teknolojileri derslerine girmek üzere Erkek, Otoriter, ortalama 50-60 kişilik sınıflarda ders anlatabilecek kendine güvenen ataması şuan olmamış öğretmen arkadaşlar aranıyor. İlgilenenler mixvovxim@hotmail.com mail adresinden bana ulaşabilirler.

Ücretli öğretmeni bu şekilde mi görevlendiriyorsunuz hocam. Böyle görevlendirme yaparsanız yarın sorun yaşarsınız. ilçede kaymakam oluru ile görevlendirme yapılır. Başvuruların tamamı ilçe mem e yapılır.

adam kaçmasın die şartları açık açık yazmış ne die müdehale ediyosunuz.şartları kabul edildikten sonra zaten ilçe mem in elinden geçecek aceleniz neyyy :lol:

kendi okulumdan biliyorum gelen matematikçi kaçıyor.okul sorunlu çünkü.hocamın okuluda öyledir belki

Arkadaşlar ben bilişimciyim idare benden rica etti tanıdığın arkadaşın varsa bu şartlarda gelmek isteyen bize yönlendir dedi yok çalışmak istemiyorsanız isteyenlere mani olmayan bari ne diyim ki.

Arkadaşım idarenin iyiliği için söylüyorum ben. Kimseye mani olan yok. Görevlendirmeyi kaymakam yapar. Hadi ben başvurdum ücretli öğretmen oldum diye bişey yok.

yasinz' Alıntı:
Arkadaşım idarenin iyiliği için söylüyorum ben. Kimseye mani olan yok. Görevlendirmeyi kaymakam yapar. Hadi ben başvurdum ücretli öğretmen oldum diye bişey yok.
..
hocam zaten görevlendirmeyi bbnet moderatörleri yapmayacak.
buradaki sadece ilgilenenler için bir duyuru

varsa ilgilenen
ilgili okulda alan şefi / okul müdürü ile gider görüşür. şartları öğrenir kazanacağı ücreti öğrenir. şartlar mantıklı gelirse
müdür ilçeye yönlendirir
adam dilekçesini yine ilçeye verir
ilçede var olan istek ve yapılan başvuruları eşleştirerek görev yazısını yazar.

ayrıca ilçenin elinde görevlendirecek bilişim öğretmeni olsa idare bu şekilde derse girecek öğretmen aramazdı.

..
benzer bir durumu biz yaşadık.
yukarıdaki şekilde ilçe tarafından görevlendirmesi yapıldı...

Geri