ÜCRET KONUSU

Kodla Büyü

byvector

Seçkin Üye
Seçkin Üye
ARKADAŞLAR EĞİTİCİ FORMATÖR ÖĞRETMENLERİN ALACAĞI ÜCRET KONUSU DİĞER KONULARDA ÇOK KISA OLARAK DEĞİNİLMİŞ.ŞİMDİ EĞİTİCİ FORMATÖRLERİN MAAŞLARINDA Bİ DEĞİŞİKLİK OLURMU , EK-DERSLERİNDE Bİ DEĞİŞİKLİK OLUYORMU, VE BİRDE BENİM GİBİ HAFTADA 28 SAAT DERSE GİREN BİRİ İÇİN ACABA TATMİN EDİCİ EK DERS GETİRİSİ VARMI
SAYGILAR SELAMLAR

byvector hocam maaşta değişiklik olmuyor ekders ise haftada 18 saat. Ayrıyeten bide kurs verilirse onun ücretinide alıyorsun ayrıca.

off 28 saat ek dersmi hocam ne işin var senin formatörlükle falan delirdinmi :)))

ANLAŞILAN EK-DERS KONUSUNDA GETİRİSİ YOK , PEKİ SİZCE KADRO VERİRLERMİ YANİ İLERİSİ İÇİN DİYORUM BEN.İLERİDE BAŞKA Bİ OKULA GİTTİĞİM ZAMAN VE EK DERS OLAYI YOKSA PİŞMANLIKTAN BAŞIMI TAŞLARA VURURMUYUM , NEDEN BAŞVURMADIM KEŞKE BAŞVURSAYDIM DİYE........

Şu an zorunlu intel veriyor eğiticiler. Yüzyüze eğitim 3 hafta sürüyor aylık 60 saat e ders alıyorsun karma eğitim 1.5 ay sürüyor 35 saat ek ders alıyorsun.

aslında kadro olayı yoksa çokta bi getiri yok gibi gözüküyor bu eğitici formatörlük yoksa banamı öyle geliyor

maaş+full ucret+ 30 saate kadar hizmetiçi eğitim.

aylık 2500 ytl y kadar çıkabilir

hugo4545' Alıntı:
maaş+full ucret+ 30 saate kadar hizmetiçi eğitim.

aylık 2500 ytl y kadar çıkabilir

yok yok 5000 ytl :eek:

Hocam naptın maliye peşimize adam takacak ipe un sermeye bayılırlar zaten :cry:

Valla biri demişti de acaip sinir olmuştum. dışarıdan bakınca çok paralı bir iş gibi gözüküyor. Ama bu rakamlar gerçek olsa bile adamın midesinden çıkarırlar bu parayı.

Emeği bol, parası az bu işin.

isa hocam kendi paso kurs verdiğinden salihlideki diğer eğiticileri de öyle sanıyor:)Salihlide eğitici ouırsan maaştan 110 ytl kesinti + en fazla 18 saat ek ders :) Hepsi bırakacağından sana istediğin kadar yer açılır hocam :)

arkadaşlar bu işte kadro diye yola çıkıp emekli olanlar var gerisini siz düşünün

ebfo45' Alıntı:
isa hocam kendi paso kurs verdiğinden salihlideki diğer eğiticileri de öyle sanıyor:)Salihlide eğitici ouırsan maaştan 110 ytl kesinti + en fazla 18 saat ek ders :) Hepsi bırakacağından sana istediğin kadar yer açılır hocam :)

neden hepsi bırakacak hocam daha girmeden elediniz adamları :) :+1:

Arkadaşlar Eğitici Formatörün hafta içi günde 6 saat hizmet içi kurs verdiğini düşünelim
maaş 1100+479normal ekders+650(hizmetiiçikurs)=2229
sorun şu her ay kurs çıkacakmı yada akşam 6 dan sonra bu kurslara ne kadar dayanabileceksiniz. :)

Zorunlu kurslar dışında (İntel Yazarlık vb ) kurs açmak artık pek kolay değil. İntel içinde eğer karmacı iseniz 1.5 ayda 35 saat ek dersi var ve çileli bir iş. Ben okulumunda bu sene ek ders olmadığı için (Elektrik öğretmeniyim)eğiticiliği seçmiştim önümüzdeki yıl artıyor büyük ihtimal bırakırım
Not: Şu an Aksarayayda kurstayız . Eğitek kagasına esince kursa çağırıyor aile düzenimiz bozuldu. Bekersanız pek sorun olmaz yani.

arkadaşlar bizler eğiticiyiz ve işin içindeyiz....yer yer değişmekle beraber..aylık hafatda aldığın 18 saat ücret alırsın vede şimdi güncel olan maaşından 112 ytl denge tazminatı kessilir..okul formatörleri bziden altta oysakii bizden ii durumdalar..

evet okul formatörlüğü bide kendine ait odan ve teknolojiye sıcak bir personel varsa değme gitsin arkadaşlar

Ne eğiticilere ne de okul formatörlerine kadro yok. 17 senedir vercez deniyor ama verilmiyor.

“Bir kere "Al şunu" demek, iki kere "Ben vereceğim" demekten iyidir.“

eğiticilerden 17 yılını vermiş ve artık istifa etmeyi düşünen yıllarca millieğtimin ükünü cekmiş..arkadaşalrımız sacmalıklardan dolayı istifa etmeyi düşünüyor...

Biz eğitici olarak yaşadıklarımızı anlatıyoruz. Sizin sınava girmemeniz için yazmıyoruz bunları çünkü ben sadece kendi ilimdekilerle yarışacağım diğer illerden girenler beni ilgilendirmez. Başka topiğede yazdım bizim bu sene ek dersimiz sıfır diye bu işe girdik birde bir mörfi kanunu vardır çalışan şeyi kurcalama :)

BU 112 YTL DENİLEN DENGE TAZMİNATI DİREK MAAŞTANMI KESİLİYOR.YANİ MAAŞI BİZ HER AY 1000 YTL-112 YTL ŞEKLİNDEMİ ALACAĞIZ BEN BÖYLE ANLADIM.YOKSA YILLIK KESİLEN Bİ RAKAMMI BU.BİRDE MESELA BEN 28 SAAT DERSİM VAR REHBERLİK HARİÇ SİZCE BU EK DERSİ BIRAKIP EĞİTİCİ OLMAYA DEĞERMİ

uff hocam o nasıl para :eek: daha hiç görmedik okadar meblayı. zannedersem en fazla 1500-2000 arasında olabiliyor kurslarla beraber...

arkadaşlar bi başlık açtım eski eğitici arkadaşlarla ilgili.eğer orada belirttiğim durumda iseniz boşuna girmeyin yer yok

Geri