Twitterda TT Oluyoruz bugün akşam herkesi bekliyoruz

Kodla Büyü

yakopasa

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar TT ye girmek için daha çok organize olmamız gerekiyor. O yüzden Pazartesi günü (Yarın) Saat 21.00 ile 21.45 arası herkesin internet başında olmasını rica ediyoruz.

Yarın Tagimizi belirleyeceğiz ve duyuracağız. TT ye girmek için çok farklı kişilerin Tweet atması ve belli bir zaman içerisinde olması gerekiyor. O yüzden gerekirse telefonla arkadaşlarmızı arayalım ve 21.00 ve 21.45 arası twiterda olalım.

Tweet atarken dikkat etmemiz gererkenler;

1- Ayarlar-Profil orda ''Tweetlerimi korumaya al '' seçeneğinin muhakkak işaretli olmaması gerkiyor.
.
2-Belirtilen Tagi değiştirmeden düzgün bir şekilde paylaşmamız gerekiyor.
.
3-Tagin yanında ve önünde birer boşluk bırakarak yanına birşeyler yazmalıyız
.
4-Retweet te yapalım ancak daha çok kendimiz tweet atalım.
.
5-Facebookta Grubunuz var ise onlardan destek isteyebilirsiniz.
.
6-Facebookta Duvarınızda Tagi paylaşarak bütün arkadaşlarınızdan en azından 1 Tweet atmaları için destek isteyebilirsiniz.
.
7- Twet atarken bir başkasını yazısını aynen kopyalayıp yapıştırıp ard arda atmak ancak tabelanın spam olarak algılanmasını sağlar ve TT olmaz. Kopyalayıp yanına nokta virgül yazıp paylaşmayalım cümlelerimizi değiştirelim ve yeni şeyler yazmaya özen gösterelim.
.
8- Twett atarken herkes kendi yazacak ve tweet atarken seri bir şekilde değil 2 - 3 dakika arası bekleyerek atması gereklidir. (Aksi takdirde Spam olarak görünür.)
.
9- Tweet atarken belli bir dakika belli bir kitle ile aynı anda (500-1000 kişi) aynı tabelaya farklı tweetler atarak TT yapmamız ve Gündeme getirmemizin olasılığı daha
yüksek.
.
10- Herhangi bir kuruma ve şahsı hedef alarak nefret içerikli ve Küfür dolu tweetler Lütfen atmayalım. Biliyorsunuz ki Sayın Meslaktaşlarım ÖĞRETMENLİK mesleğini
temsil ediyoruz.
.
11- TT listesinde var olabilmek için fazla tweet değil tam tersine çok kişinin bu konu hakkında tweet atması gerekmekte. O yüzden Bir çok arkadaşımızdan yardım
isteyebiliriz.

Facebook takip sayfamızdan detayları öğrenebilirsiniz
https://www.facebook.com/groups/btetkinlik/

Re: Twitterda TT Oluyoruz yarın herkesi bekliyoruz

yarın bu saatler arasında twitterda olacağım.

Yarın twitterdayız. :+1:

orada olacağız inşallah :+1:

Çok ses getireceğini zannetmiyorum ama kendimize düşeni yapalım. Ben de varım...

Arkadaşlar şu anda #BTÖğretmenleriGereklidir isimli twitterda zaten ortalık yıkılıyor. eğer atabilirseniz şimdi bunada twit atın. yarın belirlediğimiz saattede bekleriz

:+1:

#BTÖğretmenleriGereklidir şu anda twit atan kişi sayısı yüzü geçti kısa zamanda tt listesine girebiliriz haydi arkadaşlar hemen atın twit

yarın cıvıldayalım. inşallah sapanla vurmazlar bizi

yuca' Alıntı:
yarın cıvıldayalım. inşallah sapanla vurmazlar bizi
Biz vuracağız onları hocam bu alanda bizim horozumuz öter. kimse gelip bizim çöplüğümüzde ötemez bilgisayar bizim işimiz

bende varım :+1: ;) bilişimöğretmenleri olarak en etkili sılahımızı( sosyal medya) kullanmamız gerek...

hazır yönetim buradayken bu başlık sabitlenmeli bence... yoksa diğer başlıklar arasında kaybolup gider... her gün yeni bir TT ile bilişimcileri twittera çekmek gerek..

hocam destek olmadan imkansız tt olmamız. isin uckagidina kaçarak üç beş kuruş ile tt olabiliriz. el altından bir miktar paraya tt yapanlar var. düzenli bir sekilde sürekli tt olursak sesimizi duymayan kalmaz. böyle yapmanın kimseye faydası olacağını dusunmuyorum tt olması çok zor.

dışarıda olacağım ama cepten varım ben de.

denemiştik ama yine varım tabiki
bizim arkadaşlar nedense pek twitterı sevmiyor ve beğenmiyor.
#BTÖğretmenleriGereklidir

az önce bir araya gelemeyiz bir tag oluşturalım dedim bu başlığı görmemişim haydi destek o zaman-İnşallah becerbiliriz

kendi mesaj ve etiketlerimize şu an TT olan #birazdabunukonuşalım etiketi gibi listedeki etketleri de ekleyebiliriz.

#BTÖğretmenleriGereklidir

yarın oradayız :+1:

hadi bakalım inş.

Ancak forumda bile ancak iki sayfa yazı olabilmişse, işimiz cidden zor gibi

Pes etmek yok arkadaşlar elimizden geleni yapalım lütfen.

ben zaten oradayım inş..

Geri