Twitter kapatmaya mahkeme yürütmeyi durdurma verdi..

Kodla Büyü
bu ne arkadaş ya.memlekete meselesi oldu twitter. yazık ya gerçekten. kendi değerlerimize bu kadar sahip çıkılmaz. ama malum ünlü ve yabancı ise ehr şey yapılır. twitterin çok faydasını gören varsa yazsın bir ara. gençlik ne çekiyorsa sosyal medyadan çekiyor şimdi.

twitter kimine göre hiç bir şey kimine göre herşeydir. 24 saat melih gökçeği twitterden uzak tutabilirmisiniz. akp kendi kadrosu bile bu kapatmaya saygı duymuyor bu yasağın doğru olmadığını söylemesine rağmen akp nin tabanı kıyamet koparıyor. twitterden kan isteyenler ilik ameliyatı için uygun ilik arayanlardan tutunda kendisini orda ifade edenlerle doludur. öncelikle bu twitter mahkeme kararlı ile kapatılmadı başbakan kendi insiyatifi ile kapatıldı bu nasıl hukuk devleti bu ülkede bütün işler başbakanın isteğine uygun olmak zorunda mı? herşey benim diyor benim herşeyi ben yaptım diyor. bir wc ye bekçi dikilecek olsa başbakanın onayına ihtiyaç duyulacak hale geldik bu nasıl özgürlük

Erdoğan'ın tek hatası oldu cemaat(Demiyorum artık BBG)' a destek çıktı. Çünki hizmet ettiklerini düşünüyordu, Allah diyenden zarar gelmez diye düşünüyordu oysaki adamlar müslüman görünümlü münafıkmış. İnanın bir başkası bu kasetleri, kayıtları yayınlasa inanırdım, fakat bu cemaatin iç yüzünü bildiğim için bu kasetlere inanasım gelmiyor. Bu pisliklerden herşey beklenir.

piluşum' Alıntı:
Erdoğan'ın tek hatası oldu cemaat(Demiyorum artık BBG)' a destek çıktı. Çünki hizmet ettiklerini düşünüyordu, Allah diyenden zarar gelmez diye düşünüyordu oysaki adamlar müslüman görünümlü münafıkmış. İnanın bir başkası bu kasetleri, kayıtları yayınlasa inanırdım, fakat bu cemaatin iç yüzünü bildiğim için bu kasetlere inanasım gelmiyor. Bu pisliklerden herşey beklenir.
Sen o tek hatayla kaç kişinin hakkı yendi biliyor musun? Sadece bir mazlumun ahıyla neler olur biliyor musun? Göz göre göre Emniyet'i Cemaat'e bağladılar mı bağlamadılar mı? Ş. Tayyar efendi bunu itiraf etmedi mi?
Pislik hepsinin paçasına bulaştı artık. Hak yiyerek hükümdarlık payidar olmaz. İkisi de hakettiğini bulacak. Akp kendi içerisinde temizlenip yenilenirse ne âlâ, yoksa sonu kötü olacak.

Tek hatası da değil, devlet yönetiminde yaptığın bir hatanın ceremesi yıllar sonra çekilir. 30 yıldır vatan evlatlarının kanına giren Avrupa Amerika İsrail destekli terör örgütüyle anlaşılarak silahlar susturuldu değil mi? Ne oldu da bu adamlar durdu, babalarının hayrına mı, var mı bilen yok. Özerklik naraları atarlarken siz neden bahsediyorsunuz diyen oldu mu? Efendi zaten kafasında memleketi eyaletlere ayırmış galiba ona dert olmuyor. Memleketi Anadolu Beylikleri zamanına geri döndürecekler, malesef hükümetin dirisi buna hizmet etti, Allah korusun ölüsü de buna hizmet edecek gibi duruyor.

Geri