Twitter kapatmaya mahkeme yürütmeyi durdurma verdi..

Kodla Büyü
şu twitter olayı nı nasıl saptırıyor basın

gayet açık herşey

durdurma kararı da sadece hesapların kapatılması gerek diyor

tib de böyle karar aldırıp uygulanmasını istiyor

ama twitter bunu yapmayınca toptan kapatılıyor

olması gerekenler oluyor

durdurma kararı da normal yani

'Cehcah' başbakan yetim hakkı yerken yalan söylerken rüşvet yerken doğru mu yapıyor...Uluslararası bir iletişim ağını kapattı doğru yapıyor öyle mi.. sizin doğrunuz nasıl bir doğru kavramınız var.. Bi de bilg. öğretmeniyseniz eyvah eyvah.Yazık size.

cehcah' Alıntı:
mutluluk' Alıntı:
'Cehcah' başbakan yetim hakkı yerken yalan söylerken rüşvet yerken doğru mu yapıyor...Uluslararası bir iletişim ağını kapattı doğru yapıyor öyle mi.. sizin doğrunuz nasıl bir doğru kavramınız var.. Bi de bilg. öğretmeniyseniz eyvah eyvah.Yazık size.

İspatla, hep laf, lafla peynir gemisi yürümez. Elinde ne kanıt var, youtube taki videolar mı yoksa :-1: biraz uğraş sen bile daha iyisini yaparsın.
Sen yap da ikili akışkan bir konuşmayı görelim, lafla peynir gemisi yürümez.

easytr' Alıntı:
zamanında kılıçdaroğlu facebbok için mahkemeye başvurmuş ama bazılarının onu konuşmak işine gelmiyor. burası muz cumhuriyeti değil, mahkeme kararlarını uygulamayan twitter gereğini yapsın sonra ağlasın
Tam başbakanın ağzı, sizin kendinize ait düşünceleriniz kelimeleriniz yok mu?

sisss' Alıntı:
easytr' Alıntı:
zamanında kılıçdaroğlu facebbok için mahkemeye başvurmuş ama bazılarının onu konuşmak işine gelmiyor. burası muz cumhuriyeti değil, mahkeme kararlarını uygulamayan twitter gereğini yapsın sonra ağlasın
aa aynı anda aynı şeyi yazmışız :)

1 aydan önce açılmaz. tebligat karara itiraz vs.
ben şahsen twitter kullanmıyorum ama kapaılması hoş değil. kapanmasını savunanlarda olabilir. ha birde twitterin kapanmasını savunup hala twitter açıp twit atan embesiller var sözüm onlara

Bu kadar kolay mı yapmamışlar demek ya?

Yapılmamış Olsa idi neden yolsuzluk soruşturması açardı Savcı?

Ha savcı satılmış diyorsanız neden savcı hakkında dediğinizi konduramıyorsunuz bu adamlara?

Sizi de mi satın aldılar Milyon dolarlarla?

easytr' Alıntı:
2 kişide aynı şeyi yazmış, Allah işte böyle itiraf ettirir adama, sizin yazdığınız ağızda aynı yerden anlaşılan. böyle bir pişti görmedim şimdiye kadar bu forumda. siz kimin ağzıyla yazıyosunuzda aynı düşünen kişiler aynı ifadeleri kullanıyor. resmen kahkaha atıyorum
Neden başbakanın ağzı dedik çünkü akşam başbakan muz cumhuriyeti değil dedi sabah sen burada yazıyorsun.

cehcah' Alıntı:
sisss' Alıntı:
cehcah' Alıntı:
mutluluk' Alıntı:

İspatla, hep laf, lafla peynir gemisi yürümez. Elinde ne kanıt var, youtube taki videolar mı yoksa :-1: biraz uğraş sen bile daha iyisini yaparsın.
Sen yap da ikili akışkan bir konuşmayı görelim, lafla peynir gemisi yürümez.

Elimde dinleme arşivi yok, sende varsa yolla ayarlayalım.
yeterince arşiv oldu youtubeda başbakan ve oğlunun. neyse vazgeçtim gerçekten kendime ayıp ediyorum zamanım boşa gidiyor

hayalcisuat' Alıntı:
sisss' Alıntı:
easytr' Alıntı:
aa aynı anda aynı şeyi yazmışız :)
Sayın hocam çoğu kişinin aklına gelmiştir zaten. Tipler stiller minik tayyip olmuş bunlar kimse kaale alıp bir şeyler yazmıyor bakma bizim yazdığımıza duramıyoruz.

easytr' Alıntı:
sisss' Alıntı:
easytr' Alıntı:
2 kişide aynı şeyi yazmış, Allah işte böyle itiraf ettirir adama, sizin yazdığınız ağızda aynı yerden anlaşılan. böyle bir pişti görmedim şimdiye kadar bu forumda. siz kimin ağzıyla yazıyosunuzda aynı düşünen kişiler aynı ifadeleri kullanıyor. resmen kahkaha atıyorum
Neden başbakanın ağzı dedik çünkü akşam başbakan muz cumhuriyeti değil dedi sabah sen burada yazıyorsun.

ben dün akşam tv izleyemedim. izlesem ne olcak ki başbakanın kullandığı ifadeyi benim kullanmam seni niye rahatsız ediyor. siz şu forumda düştüğünüz duruma bakın, 2 ağızla peş peşe aynı şeyleri yazmışsınız, :puhaha:

bi git işine ben arkadaşı tanımam etmem

easytr' Alıntı:
biz senin ne tip olduğunu çok iyi biliyoruz merak etme.! bizim aynı şeyi aynı anda söylememiz "aklın yolu bir" ile açıklanır. ama senin başbakanın kullandığı her kelimeyi harfi harfine söylemen ve ondan sonra söylemen, kendi beynin olmayıp başbakanın beyni ile konuştuğun ile açıklanır.! aslında neden başbakanı bu kadar seviyorsunuz anladım şimdi, o olmasa nefes bile almayı unutacaksınız...!!!

easytr' Alıntı:
papakaa' Alıntı:
hayalcisuat' Alıntı:
easytr' Alıntı:
biz senin ne tip olduğunu çok iyi biliyoruz merak etme.! bizim aynı şeyi aynı anda söylememiz "aklın yolu bir" ile açıklanır. ama senin başbakanın kullandığı her kelimeyi harfi harfine söylemen ve ondan sonra söylemen, kendi beynin olmayıp başbakanın beyni ile konuştuğun ile açıklanır.! aslında neden başbakanı bu kadar seviyorsunuz anladım şimdi, o olmasa nefes bile almayı unutacaksınız...!!!
öyle deme hocam duble yol yapıp imf ye borç para verdiler :mrgreen:

kadrolu kara propagandacılara kolay kolay cevap vermiyorum artık. by

................................................

Son düzenleme:
.............................

Son düzenleme:
..............................

Son düzenleme:
easytr' Alıntı:
hayalcisuat' Alıntı:
easytr' Alıntı:

:++: vay be, siz yazınca aklın yolu bir biz yazınca başbakanın ağzıyla konuşma.sizin zihniyetiniz öz eleştiri yapmayı öğrenemediği sürece bu devran değişmez. başbakan olmazsa nefes alamayacakmışız, beynin sınırlarını zorlayarak orta çıkan saçmasapan cümleler. sizden daha kalitelisi çıkmazda zaten.
:puhaha: zaten yukarıda yazdıklarımı senin anlamanı beklemiyordum. sen takma kafana, biz çapulcu arkadaşlarla takılıyoruz öyle :) akp seçmenin beyin ölümü gerçekleşti zaten.! fişini çekmek için 30 martı bekliyoruz :)

Önceki seçimlerdede akp seçmeni ile yine anlaşamıyorduk ama oy bu verilir tercih meselesi diyordum ama bu kadar haksızlık yolsuzluk karşısında bile savunduklarını görünce dilin kemiği yok ağzıma geleni sayıyorum.

papakaa' Alıntı:
ses kayıtlarının montaj olup olmadığına da 30 martta sandık cevap verecek. neden ispatlama yoluna gidilsin ki :puhaha: :puhaha:
:puhaha:

yadigartbaykal' Alıntı:
neden başbakana bu ses kayıtlarının montaj olduğunu ispatla demiyoruz?
biraz elinizi vicdanınıza koyun.
bu olayı soruşturacak ne hakimi ne polisi kaldı, nasıl ispatlayabiliriz. hiç mi görmüyorsunuz?
kanıt dediğiniz herhalde kendi ağzından yaptım diyecek, bununda olmayacağını hepimiz biliyoruz.
:+1:

Geri