TVmiz flashdiskteki filmleri görmüyor??

Kodla Büyü

izorya43

Aktif Üye
Arkadaşlar günaydınlar. Bizim TV flahsımdaki ve taşınabilir diskteki filmleri ve müzikleri görmüyor. Klasörleri görüyor ama açınca boş gözüküyor. YArdımcı olabilecek olan var mı acaba?

Film uzantılarını mpeg yaparsan açar. Biz arkadaşın TV sini denemek için hemen küçük boyutlu bir video indirdik (klip olabilir). Dönüştürme programlarıyla bu filmi video formatlarının bir çoğuna çevirip ayrı ayrı kaydettik daha sonra flasha atıp TV takıp test ettik hangi formatları açtığı gün gibi ortaya çıktı. :D

@excalibur27 hocamızında söylemiş birde dosya sistemi FAT32 olmalı.

Windows iletim sistemlerinde 32gb'ın üzerindeki dahili ve harici diskler (harddisk, usb bellek v.s) Fat32 olarak biçimlendirilememektedir.

Fat32 Formatter sayesinde 1 terabayt'a kadar olan tüm disklerinizi rahatlıkla Fat32 dosya sistemine dönüştürebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Fat32FormatterEN.zip
    183.7 KB · Görüntüleme: 62
teşekkürler arkadaşlar, dosya sistemim ntfs, av formatını da açıyordu daha önce. bilmiyorum ayarlarında mı sorun oldu.

klasörlerin virüslü olabilir, şu klasörleri exe yapan illet virüs varya ondan olmuştur belki. Flashını biçimlendir yada filmleri klasöre atmadan yükle

tvnin markası LG LV4500, ne yapsam olmadı, yazılım güncellemesi yaptım, yine olmadı. servisi mi arasam ne yapsam

Geri