EBA - Hizmet içi - Yapay Zeka Eğitimi Kursu 1

Kodla Büyü

MaviAteş

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Yapay Zeka Eğitimi Kursu 1 isimli Online Hizmet içi eğitime katıldım. EBA üzerinden sınavını olurken bir türlü 7. dakika da 10. sorudan 11. ye geçmedi. Sistemle alakalı bir sorun oldu. Ben de sayfayı yeniledim ve sınavdan çıkmış oldum.

Sınava yeniden katılımım için bir şey yapabilir miyim?

Hocam bir uzaktan eğitimde 3. üniteye bir türlü geçemedim. kaç kere yöneticiyi mesaj yazdım umursamadılar. öyle kaldı. Benim gibi hemen hemen katılımcıların yarısı kursu tamamlayamadı.

sene içinde birkaç defa aynı kurslar alınabildiği için pek umursamıyorlar sanırım. Ben de birkaç kursu iki-üç sefer katılarak tamamladım :D En azından videolarda filan sonraki eğitimlerde kaldığınız yerden devam ediyordu :D

sene içinde birkaç defa aynı kurslar alınabildiği için pek umursamıyorlar sanırım. Ben de birkaç kursu iki-üç sefer katılarak tamamladım :D En azından videolarda filan sonraki eğitimlerde kaldığınız yerden devam ediyordu :D

Açılmayan bir iki video dışında hepsini izlemiştim. Artık hizmet içi eğitimi takip edip, bir daha alıp, sınavına tekrar gircem demek ki.
Emek verdik, boşa gitmesin.

Bilgilendirme için teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: omd
Geri